Competitie

LK006 TTC OPITTER (6)
V Goossens Bart, Bergstraat 56, 3960 Bree GSM: 0498/166205
E-mail: bart@abg-gcv.be
S+EP Hindrikx Geert, Kleine Roodakkerstraat 7, 3960 Bree GSM: 0487/624984
E-mail: hindrikxgeert@hotmail.com
P Craeghs Hugo, Notenstraat 17, 3670 Wijshagen Tel: 089/481362
E-mail: hugo.craeghs@telenet.be
I Zie Voorzitter
VT Zie Secretaris
L Itterdal, Opitterkiezel 240, 3960 Bree

LK007 KTTC METEOR BREE (8)
V Coolen Koen, Galgenbergstraat 26, 3950 Bocholt GSM: 0477/670720
E-mail: koencoolen@telenet.be
S+EP Schouteden Marc, Meeuwerkiezel 8, 3960 Bree GSM: 0477/791521
E-mail: marcschouteden@telenet.be
P Roggen Reuben, Schuttersstraat 32, 3990 Grote-Brogel GSM: 0473/128464
E-mail: reuben.roggen@telenet.be
I Smeets René GSM: 0477/327555
E-mail: interclub@ttcbree.be
J+VT Schouteden Jos GSM: 0494/127390
E-mail: jos.schouteden@telenet.be
R Govaerts Koen GSM: 0479/481988
E-mail: GOVAERTS_KOEN@hotmail.com
W www.kttcbree.com
F www.facebook.com/kttcmeteor.bree
L KTTC Meteor Bree, Kolisboomstraat z/n, 3960 Bree

LK009 KTTC LEOPOLDSBURG (4)
V+EP Stans Frank, Hospitaalstraat 92 bus 1, 352 Beringen-Koersel Tel: 011/767384
E-mail: frank.stans@gmail.com
S+EP Cools Roel, Eindestraat 37, 3971 Heppen Tel: 011/39.32.02
E-mail: coolsroel@gmail.com GSM: 0478/980986
P Peeters Freddy, Engenstraat 13, 3971 Heppen GSM: 0479/683577
E-mail: freddy.peeters7@telenet.be
I+J De Poorter Pasal GSM: 0474/80.26.12
E-mail: pascal.de.poorter@telenet.be
Id+Ve De Poorter Pascal GSM: 0474/80.26.12
E-mail: pascal.de.poorter@telenet.be
VT Vingerhoed Monique GSM: 0474/66.79.62
E-mail: Nicky.vingerhoed@telenet.be
W http://www.ttcleopoldsburg.be
L Sporthal Geleeg, Caïmolaan z/n, 3970 Leopoldsburg Tel: 011/402260

LK010 TTC PALET HOUTHALEN (4)
V Vangeneugden Erik, Binnenvaartstraat 21A, 3530 Houthalen-Helchteren Tel: 011/720905
E-mail: erik.vangeneugden@telenet.be GSM: 0473/324911
S+EP Cloostermans Patrick, Schansweg 9, 3530 Houthalen-Helchteren Tel: 011/574678
E-mail: patrick.cloostermans@belgacom.net GSM: 0473/749269
P Servaes Rudi, Grote Baan 120, 3530 Houthalen Tel: 011/522942
E-mail: servaes.rudi@gmail.com GSM: 0497/7158842
I+R+VT Zie Secretaris
L TTC Palet Houthalen, Koningsplein z/n, 3530 Houthalen GSM: 0473/749269
ingang via rechterkant

LK012 TTV LIPALET (10)
V+P Cox Paul, Nieuwstraat 17, 3910 Neerpelt GSM: 0472/731199
E-mail: paul.cox@virusfree.be
S+EP Mentens Michel, Bemvaartstraat 124, 3900 Overpelt GSM: 0473/877297
E-mail: michelmentens@telenet.be
I Van Seggelen Jean-Pierre Tel: 011/666222
GSM: 0484/163585
Id Peeters Hilde Tel: 011/666457
J+Ve+VT Zie Secretaris
L Tafeltennishal Lipalet, Smeelstraat 1, 3910 St.Huibrechts-Lille GSM: 0460/945564

LK016 TTC SMASH HEUSDEN (10)
V Goris Marc, P. Beckersstraat 8, 3550 Heusden-Zolder Tel: 011/428389
E-mail: marc.goris2@telenet.be GSM: 0472/452941
S+EP Bogaerts Jimmy, Bloemelingen 6, 3550 Heusden-Zolder GSM: 0496/040150
E-mail: jimmybogaerts@hotmail.com
P Geladé Wouter, Boomgaardlaan 37, 3582 Koersel GSM: 0479/852242
E-mail: geladewouter@hotmail.com
I+J Switten Ben GSM: 0472/896096
E-mail: benswitten@hotmail.com
VT Zie Secretaris
W www.ttcsmash.be
L Sporthal Olympia, P.Van Mierlolaan 17, 3550 Heusden-Zolder Tel: 011/425889

LK017 TTC VOORSHOVEN vzw (4)
V+EP Goossens Martin, Grotlaan 35, 3680 Neeroeteren Tel: 089/866764
E-mail: martin.goossens@gmail.com GSM: 0476/281988
S+EP Bijnens Marc , Weg naar As 39/25, 3600 Genk GSM: 0478/268750
E-mail: mbijnens@pandora.be
P Goossens Frank, Schoolstraat 37, 3680 Opoeteren GSM: 0477/783059
E-mail: Frank.Goossens@gbf-advocaten.be
I+J Zie Secretaris
R Schiepers Carlo Tel: 089/568370
E-mail: carloschiepers@gmail.com
VT Zie Voorzitter
L Zaal 'Ten Hove', Voorshoventerweg 58A, 3680 Neeroeteren

LK024 TTC AARSCHOT (6)
V+EP Verbist Bert, Amerstraat 117, 3200 Aarschot Tel: 016/566193
E-mail: bert.verbist@scarlet.be GSM: 0478566193
S+EP Broeckaert Alain, Louisastraat 5A, 3120 Tremelo GSM: 0498/486984
E-mail: alain.broeckaert@telenet.be
P Dierckx Conny, Cranenskapelstraat 40, 3201 Langdorp GSM: 0496/797916
E-mail: connydierckx@hotmail.be
I Van den Bergh Jos Tel: 016/568944
E-mail: vandenberghjos1956@gmail.com GSM: 0497/216998
Id Van den Bergh Jos Tel: 016/568944
E-mail: vandenberghjos1956@gmail.com GSM: 0497/216998
J Van den bergh Jos Tel: 016/568944
E-mail: vandenberghjos1956@gmail.com GSM: 0497/216998
VT Zie Penningmeester
L Sportzaal Sancta Maria Aarschot, Kardinaal Mercierstraat 10, 3200 Aarschot
Ingang via Albertlaan 18 Groene Schoolpoort. Parking binnen de schoolpoort en door lopen tot grote speelplaats. Sportzaal bevindt zich langs de linker zijde. Rookverbod op gans het domein van de school

LK026 TTC RIJKEL-BORGLOON (2)
V+EP Tielen Jan, Horionlaan 4, 3800 St.-Truiden Tel: 011/691735
E-mail: jan.tielen@skynet.be
S+EP Henderix Tom, Vilvoordsebaan 26A, 3020 Winksele GSM: 0478/218074
E-mail: thenderix@gmail.com
P Lenaerts Julien, Gillebroek 1 bus 5, 3840 Borgloon Tel: 012/210835
E-mail: julien.lenaerts1@telenet.be GSM: 0476/387129
I Zie Secretaris
J Putzeys Olivier Tel: 012/217085
E-mail: olivierputzeys@gmail.com GSM: 0477/562166
R Bovy Paul Tel: 012/744881
E-mail: paul.bovy1@telenet.be
VT Claes Jan Tel: 011/683145
E-mail: jan_claes10@hotmail.com GSM: 0496/407406
W www.ttcrijkel-borgloon.be
L Parochiecentrum Rijkel, D. Van Leeuwenstraat z/n, 3840 Borgloon GSM: 0472/316926

LK031 TTC JEVOTA LANAKEN (10)
V Dreesen Mathie, Koning Albertlaan 152, 3620 Lanaken Tel: 089/714968
E-mail: mathie_dreesen@nittoeur.com GSM: 0476/789078
S Dielemans Jeroen, Populierenlaan 42, 3620 Lanaken GSM: 0475/273743
E-mail: jeroen.dielemans@carglass.be
P Mooren Johan, Zagerijplein 2 bus 11, 3545 Halen Tel: 013/443376
E-mail: johanmooren@hotmail.com GSM: 0485/698571
EP+J Franssen Bart GSM: 0499/350714
E-mail: franssenbart@gmail.com
I+R+VT Zie Voorzitter
W WWW.JEVOTA.BE
F www.facebook.com/TTC Jevota Lanaken
L Ontmoetingscentrum, Biesweg 16, 3620 Lanaken-Gellik Tel: 089/714535
bovenste verdieping

LK033 TTC AS (4)
V Olewicz Frank, Dorpsplein 7 bus 1, 3660 Opglabbeek GSM: 0479/885726
E-mail: frankolewicz@hotmail.com
S Vanderhenst Jean-Louis, Eikenstraat 11, 3665 As GSM: 0472343880
E-mail: jean-louis.vanderhenst@telenet.be
P+EP Malinowski Christina, Weg naar As 160A, 3660 Opglabbeek GSM: 0474/822297
E-mail: christina.malinowski@gmail.com
I Zie Voorzitter
VT Zie Penningmeester
L Sporthal, Schuttenbergstraat 2B1, 3665 As

LK036 TTC LOMMEL (4)
V+EP Schols Guido, Erfstraat 26, 3920 Lommel Tel: 011/543787
E-mail: guido.schols@scarlet.be GSM: 0496/609144
S Jansen Herman, St.-Pieterstraat 26, 3920 Lommel Tel: 011/647923
E-mail: herman.jansen1@pandora.be
P Schols Wim, Schansstraat 20, 3920 Lommel Tel: 011650729
E-mail: wim.schols@gmail.com GSM: 0496/349380
I voorzitter
VT Zie Voorzitter
L De Soeverein, Sportveldenstraat 10, 3920 Lommel Tel: 011/548402

LK037 TTC BAMBI NEEROETEREN (4)
V Dezeure Erwin, Drievekkenweg 50, 3680 Neeroeteren GSM: +31 652 488594
E-mail: erwindezeure@msn.com
S+EP Vliegen Paul, Dornestraat 25, 3680 Opoeteren Tel: 089/855755
E-mail: paul.vliegen@vzwsintbarbara.be GSM: 0477/254015
P Leinders Leon, Rotemerlaan 5, 3680 Neeroeteren Tel: 089/865647
GSM: 0479/312050
I+VT Zie Secretaris
L Sporthal, Rotemerlaan 34, 3680 Neeroeteren

LK049 TTK HERCKENRODE (10)
V Cardinaels Bert, Hoogheide 35, 3511 Kuringen GSM: 0497/875856
E-mail: Bert.Cardinaels@gmail.com
S+EP Verlaek Jean, Snapperstraat 49, 3511 Kuringen Tel: 011/250253
E-mail: jeanverlaek@skynet.be GSM: 0478/653111
P Guedens Noelle, Zolderse Kiezel 124, 3511 Kuringen Tel: 011/210789
E-mail: noelle_guedens@msn.com GSM: 0473/840250
I+J Zie Secretaris
R Cosemans Gilbert GSM: 0468/299877
E-mail: gilbert.cosemans@ttkherckenrode.be
VT Zie Voorzitter
W ttkherckenrode.be
L TTK Herckenrode, Roverstraat z/n, 3511 Hasselt-Kuringen Tel: 011/872864

LK051 TTC HASSELT (10)
V Jooken Marc, Scheepvaartlaan 30/2.2, 3500 Hasselt Tel: 011/314651
S+EP Janssens Maurice, Sint Lambrechtsherkstraat 69/3, 3500 Hasselt GSM: 0495/223764
E-mail: ttchasselt@hotmail.com
P Meuwis Daniel, Grootstraat 255, 3570 Alken
I+J+VT Zie Secretaris
R Daniels Frank GSM: 0476/262224
E-mail: frank.daniels1@telenet.be
L Tafeltenniscentrum TTC Hasselt - Domein Beukenhof, St.-Lambrechts-Herkstraat 69, 3500 Hasselt Tel: 011/315691

LK052 TTC SCHULEN vzw (10)
V Reynders Jos, Sint-Jorislaan 7, 3540 Schulen Tel: 013552605
E-mail: reyndersjos@telenet.be GSM: 0475899634
S Gelade Lode, Grotestraat 391, 3850 Wijer - Nieuwerkerken Tel: 011314421
E-mail: lode.gelade@telenet.be GSM: 0478233694
P Carmans André, Kerkstraat 64, 3540 Schulen Tel: 013/553028
E-mail: andre.carmans1@telenet.be
EP+I Geladé Lode Tel: 011/314421
E-mail: lode.gelade@telenet.be GSM: 0478/233694
Id+J Haex Mieja Tel: 011/314421
E-mail: lode.gelade@telenet.be
R Put Eddy GSM: 0477/479549
E-mail: puteddy@skynet.be
Ve Poel Edwin Tel: 011/433856
E-mail: edwin.poel@telenet.be GSM: 0474/384335
VT Coemans Louis Tel: 013/551960
E-mail: louis.coemans@telenet.be GSM: 0473/468373
W www.ttcschulen.be
L Sportcentrum - TTC Schulen, Manestraat 82 bus 3, 3540 Herk-de-Stad (Schulen) Tel: 013/338065
gelegen op domein "Sportcentrum"

LK054 HATATEC HAMONT (4)
V+EP Clijsters Richard, De Schijf 13, 3930 Hamont-Achel Tel: 011/621030
E-mail: famclijsters@telenet.be
S+EP Severijns Eric, Rode Kruisstraat 15, 3930 Hamont-Achel Tel: 011/446963
E-mail: eric.severijns@proximus.be GSM: 0479/931338
P Gijbels Geert, Kleine Marsestraat 42, 3930 Hamont-Achel Tel: 011/447947
E-mail: geert.gijbels3@telenet.be
I+J+VT Zie Secretaris
L Parochiezaal Hamont-Lo, Leeuwerikstraat 6, 3930 Hamont Tel: 011/446318

LK056 TTC MORATA MOL (6)
V+EP Vermeulen Wilfried, Middenstraat 39, 2400 Mol Tel: 014/817546
E-mail: vermeulenwilfried@gmail.com
S Theuwissen Erwin, Donkerstraat 48, 3920 Lommel Tel: 011/542080
E-mail: erwin.theuwissen@skynet.be GSM: 0497221588
P Weckx Raf, Paviljoenstraat 59, 2400 Mol GSM: 0493244237
E-mail: fd701603@skynet.be
I+VT Geboers Rob Tel: 0485/119562
E-mail: geboersrob@hotmail.be
L TTC Morata, Kiezelweg 73, 2400 Mol GSM: 0468/254685

LK058 TTC OPGLABBEEK (4)
V Swerts François, Hoeverweg 77, 3660 Opglabbeek Tel: 089/854856
E-mail: frans.swerts@scarlet.be
S+EP Coolen Henri, Stegerweg 18, 3660 Opglabbeek Tel: 089/858014
E-mail: h.coolen@telenet.be GSM: 0497/880320
P Breuls Erwin, Klein Drogenstraat 2, 3660 Opglabbeek Tel: 089/812447
E-mail: erwin.breuls@telenet.be GSM: 0479/522907
I+VT Zie Secretaris
W www.ttcopglabbeek.eu
L Sportschuur Louwel, Weg naar Opoeteren 0, 3660 Opglabbeek
achter de school (nr 172) + kerk ingang via speelplaats ingang kinderopvang “De Ballon”

LK060 TTC WESTEL (8)
V Jansen Joachim, Bredestraat 58, 3582 Beringen GSM: 0477/626459
E-mail: ttcwestel@gmail.com
S+EP Voet Tommy, Zandstraat 47 bus 101, 2200 Herentals GSM: 0475/673506
E-mail: ttcwestel@gmail.com
P De Peuter Guy, Aarschotsesteenweg 127, 2230 Herselt GSM: 0478/333370
E-mail: guy-de-peuter@skynet.be
EP Claes Martijn GSM: 0473/466519
E-mail: martijnclaes@gmail.com
I Van Brabant Kevin GSM: 0478/567956
E-mail: ttcwestel@gmail.com
Ve+VT Zie Penningmeester
W https://ttcwestel.wordpress.com/
F https://www.facebook.com/ttcwestel/
L Gem. Sporthal ‘De Beeltjens', Kasteelpark 6, 2260 Westerlo Tel: 014/541554
ingang via zwembad

LK061 TTC PAAL (12)
V+EP Theunis Bert, Petermansstraat 10, 3583 Paal GSM: 0478/911448
E-mail: berttheunis@telenet.be
S+EP Theunis Jozef, Tessenderlosesteenweg 185, 3583 Paal Tel: 011/420128
E-mail: jozeftheunis@telenet.be GSM: 0494/706900
P Dries Marc, De Erven 5, 3583 Paal Tel: 011/428971
E-mail: marcdries@yahoo.com GSM: 0472/227870
I Reynders Steven GSM: 0498/423355
E-mail: stief_reynders@hotmail.com
J Meyen Yves GSM: 0497/341324
E-mail: ymeyen@telenet.be
R Pillards Marc Tel: 011/423412
E-mail: pillards.marc@telenet.be GSM: 0489/105856
VT Reykers Tim GSM: 0477/745211
E-mail: tim_reykers@hotmail.com
W www.ttcpaal.be
F www.facebook.com/TTC Paal
L Sporthal ‘t Park, Parkstraat 40, 3583 Paal-Beringen Tel: 011/434777

LK062 TTK GENK (6)
V+P Bollen Bram, Rijksweg 881, 3650 Dilsen-Stokkem GSM: 0479/709877
E-mail: info@brambollen.be
S+EP Verghote Alain, Eikerweg 62, 3740 Bilzen Tel: 089/418082
E-mail: averghote@telenet.be GSM: 0471/792997
I+VT Zie Secretaris
L Gemeentehuis Genk, Stadsplein 1, 3600 Genk
(Zaal 11-kelder)

LK068 TTC TRS BILZEN (6)
V+P+EP Stevens Gerard, Kerkstraat 10, 3740 Rosmeer Tel: 012/453766
E-mail: gerard.stevens1@pandora.be GSM: 0476/383766
S+EP De Batselier Geert, Coolenbroekstraat 5, 3730 Hoeselt Tel: 089/205963
E-mail: geert.debatselier@telenet.be GSM: 0494/920385
I+J Meers Yannick GSM: 0484/085576
E-mail: meers.yannick@gmail.com
VT Zie Voorzitter
W www.ttctrsbilzen.be
L De Wijngaard, Groenstraat 12, 3740 Rosmeer GSM: 0476/383766

LK076 TTV MEEUWEN (2)
V+EP Bomans Ivo, Raffisstraat 7, 3670 Meeuwen GSM: 0495/200637
E-mail: lydie-ivo@telenet.be
S+P Meermans Bart, Genitsstraat 41, 3670 Meeuwen Tel: 011/667901
E-mail: meermansvaes@telenet.be GSM: 0496/863200
I+VT Zie Secretaris
L Buurthuis Ellikom, Weg naar Ellikom 243, 3670 Meeuwen-Ellikom Tel: 011/635101

LK084 TTC CENTRUM HASSELT (4)
V Lampers Ronald, Pietelbeekstraat 44, 3500 Hasselt Tel: 011/222611
E-mail: ronald.lampers@skynet.be GSM: 0470/970866
S+EP Christiaens Roger, G. Mercatorlaan 21, 3500 Hasselt Tel: 011/228613
E-mail: roger_christiaens@skynet.be GSM: 0473/516538
P Thoelen Kristof, Russelbeekstraat 6, 3590 Diepenbeek Tel: 011/324734
E-mail: k_thoelen@hotmail.com GSM: 0472/481854
I Peeters Wim GSM: 0486/511658
E-mail: wim1651@gmail.com
J+R+Ve+VT Zie Secretaris
W www.ttccentrum.be
L TTC Centrum, Singelbeekstraat 185, 3500 Hasselt Tel: 011/283475

LK085 TTC MATTEC MAASMECHELEN (4)
V Winten Peter, Oude Baan 462, 3630 Maasmechelen Tel: 089/772210
E-mail: peter.winten@skynet.be GSM: 0499/306411
S Donders Sven, Eikenlaan 31, 3600 Genk Tel: 089/205404
E-mail: don-sv@hotmail.com GSM: 0494/807128
P+EP Hermans Dirk, Sledderlo 68, 3600 Genk Tel: 089/270100
E-mail: hermans.dirk@hotmail.com GSM: 0497/835585
I+VT Haesen Pieter Tel: 089/207994
E-mail: standardfan099@hotmail.com GSM: 0479/628693
W www.ttcmattec.be
L Vrije Basisschool, St.-Jorisstraat 11, 3630 Maasmechelen

LK086 TTC DILSEN (8)
V Coenen Marc, Borreshoefstraat 15, 3650 Dilsen-Stokkem Tel: 089/793638
S+EP Bayen Erik, Breeërweg 22, 3665 As GSM: 0496/551714
E-mail: erik.bayen@gmail.com
P Westhovens Bertie, Heirbaan 26, 3650 Dilsen-Stokkem GSM: 0474/937394
E-mail: albert.westhovens@telenet.be
I Vreven Frank Tel: 089/758842
E-mail: ttcdilsen@gmail.com GSM: 0476/827955
VT Zie Penningmeester
W www.ttcdilsen.be
F www.facebook.com/ttc dilsen
L Sporthal "De Vrietsel", Groenstraat 20, 3650 Dilsen-Stokkem

LK087 TTC BOCHOLT (6)
V+EP Steensels Raf, Haagstraat 10, 3950 Bocholt GSM: 0474/776851
E-mail: raf.steensels@gmail.com
S+P Geusens Stefan, Reppelerweg 30A3, 3950 Bocholt GSM: 0485/307103
E-mail: sgeusens@gmail.com
I+VT Zie Voorzitter
L Turnzaal Basisschool, Mathijsplein 2, 3950 Bocholt

LK089 TTC HECHTEL-EKSEL (12)
V Beliën Mathieu, Berkenlaan 28, 3940 Hechtel-Eksel Tel: 011/731565
E-mail: thieu.belien@skynet.be GSM: 0477/722120
S+EP Carna Johan, Drossaard-Clercxstraat 10, 3940 Hechtel-Eksel Tel: 011/733703
E-mail: ttchechteleksel@gmail.com GSM: 0478/834395
P Van Gerven Ben, Torenstraat 21, 3940 Hechtel-Eksel GSM: 0476/278256
E-mail: ben.van.gerven@telenet.be
I Zie Voorzitter
R Kuppens Jean GSM: 0477/327375
E-mail: jeankuppens@gmail.com
VT Zie Secretaris
L Gemeentelijke Sporthal, Dennenstraat 8, 3941 Hechtel-Eksel Tel: 011/733922
Hoofdingang 0478/834395 (Secret)

LK092 TTC SINT TRUIDEN (6)
V Moyaerts Nico, Halmaal-Dorp 21, 3800 St.Truiden GSM: 0495/519986
E-mail: nico@moyaerts.be
S+EP Loos Steven, Nonnemielenseweg 14, 3803 Gorsem GSM: 0484/961656
E-mail: steven.loos@telenet.be
P Goossens Jos, Lenaertsstraat 41, 3800 St.Truiden Tel: 011/691360
E-mail: josgoossens01@pandora.be GSM: 0475/336497
I+J+Ve Zie Voorzitter
VT Zie Penningmeester
W www.ttcsinttruiden.be
L Sporthal KTA, Jodenstraat z/n, 3800 St.Truiden Tel: 011/691830

LK093 TTV MALPERTUUS (9)
V+EP Hertogs Wilfried, Waterleliestraat 45, 3500 Hasselt Tel: 011/212161
E-mail: wilfried.hertogs@telenet.be GSM: 0478/609688
S+P Hertogs Marcel, Waterleliestraat 45, 3500 Hasselt Tel: 011/212161
E-mail: marcel.hertogs@telenet.be GSM: 0494/226572
I Hertogs Wilfried Tel: 011/212161
GSM: 0478/609688
J Groseli Marc Tel: 089/350379
R De Wolf Jan Tel: 011/232631
E-mail: dewolfvos@skynet.be GSM: 0495/575554
VT Severy Marcel Tel: 011/255216
E-mail: marcel.severy@telenet.be
W www.ttvmalpertuus.be
L Recreatie Sportzaal Malpertuus, Vossenbergstraat 52A, 3500 Hasselt Tel: 011/210747

LK100 TTC ALKEN (8)
V Gelan Annouk, Langenakker 43 C, 3830 Wellen Tel: 011/745962
E-mail: anouk@ruggiero.be GSM: 0486/883365
S+EP Robeyns Benny, Nieuwsstraat 8, 3832 Wellen-Ulbeek Tel: 012/741630
E-mail: info@acc-robeyns.be GSM: 0468/233143
P Champagne Luc, Djef Antenstraat 70, 3500 Hasselt Tel: 011/272766
E-mail: luc.champagne48@gmail.com GSM: 0468/185240
I+Ve+VT Zie Secretaris
J Zie Penningmeester
R Maryns Filip Tel: 011/593206
E-mail: filmar@gmail.com GSM: 0785/473554
W www2.ttcalken.be
L t ABC Sporthal, Rijdreef 30, 3570 Alken Tel: 012/741630

LK103 TTC TAMARA HOESELT. VZW (10)
V Mombeek Marcel, Hernerweg 78, 3730 Hoeselt Tel: 012/238124
E-mail: marcel.mombeek.hern@telenet.be GSM: 0476/681168
S+EP Bal Jan, De Bormanlaan 43, 3730 Hoeselt Tel: 089/503549
E-mail: jan.bal@telenet.be GSM: 0476/729202
P Valkeneers Marc, Gulmerstraat 6, 3721 Vliermaalroot GSM: 0474/455861
E-mail: marc.valkeneers10@telenet.be
I Vanoppen Rudy GSM: 0473/596366
E-mail: rudyvanoppen@gmail.com
Id Wijnen Guido Tel: 089/417282
E-mail: wijnen.guido@scarlet.be GSM: 0496/137434
J Geudens Gert GSM: 0478/230515
E-mail: gert.geudens@telenet.be
R Stouten Jef Tel: 089/491897
E-mail: jefstouten@telenet.be GSM: 0470/042060
VT Zie Secretaris
W www.ttchoeselt.be
F www.facebook.com/ttctamarahoeselt.vzw
L Tamara, Catsbeekstraat 20, 3730 Hoeselt Tel: 089/501500

LK105 TTC STOKROOIE (4)
V Cuppens Filip, De Gaer 46, 3510 Spalbeek Tel: 011/754451
E-mail: filip.cuppens@telenet.be GSM: 0498/779916
S Vanhex Martine, Beuzestraat 11, 3511 Stokrooie Tel: 011/352709
E-mail: ttc.stokrooie@hotmail.com GSM: 0479/281940
P Wouters Heidi, Valeriaanstraat 81, 3512 Stevoort GSM: 0496/102644
E-mail: heidi.wouters2@telenet.be
EP+I Smeers Elke GSM: 0496/604511
E-mail: ttc.stokrooie@hotmail.com
R Xantippe Viviane GSM: 0474/692211
E-mail: vivxantippe@telenet.be
L TTC Stokrooie, St.-Amandusstraat 30, 3511 Hasselt-Stokrooie GSM: 0496604511
Ingang bevindt zich achter de kleuterschool

LK109 TTV NEERPELT (4)
V Brebels André, Dwarsstraat 9, 3910 Neerpelt Tel: 011/645058
E-mail: andre.brebels@skynet.be GSM: 0477/198324
S+EP Custers Jhon, Hoolsterberg 53, 2490 Balen Tel: 014/425957
E-mail: jhon.custers@telenet.be GSM: 0472/268875
P Schurmans Bernard, Hayenhoek 85, 3910 Neerpelt Tel: 011/647072
E-mail: schurmans.b@telenet.be GSM: 0498/314319
I+VT Zie Secretaris
W www.ttvneerpelt.be
L Buurthuis Damsheide, Holenweg 2, 3910 Neerpelt Tel: 011/644943

LK110 TTC MOLENBEERSEL (4)
V Deben Yolanda, Schurenbeemdstraat 5A, 3640 Kinrooi Tel: 089/702770
E-mail: yolanda.deben@skynet.be GSM: 0473/283134
S Janssen Theo, Smeetsstraat 59, 3640 Kinrooi Tel: 089/701463
E-mail: tei.janssen@skynet.be
P+EP Baens Paul, Makkestraat 13, 3640 Kinrooi Tel: 089/701508
E-mail: paul.baens@telenet.be GSM: 0472/848597
I+J+VT Zie Penningmeester
W www.ttcmolenbeersel.be/
L In de Vlas, Truyenstraat 20/c, 3640 Kinrooi-Molenbeersel

LK111 TTC DIEPENBEEK (8)
V Geraerts Robert, Kukkelbosstraat 102, 3590 Diepenbeek Tel: 011/322593
S+EP Colemont Guido, Kabergheidestraat 39, 3590 Diepenbeek Tel: 011/720721
E-mail: guido.colemont@pandora.be
P Grosemans Jos, Lutselusstraat 26, 3590 Diepenbeek Tel: 011/323890
I+J+R+Ve Zie Penningmeester
VT Zie Secretaris
W //sites.google.com/site/ttcdiepenbeek/
L Sportcentrum Demerstrand, Stationsstraat z/n, 3590 Diepenbeek Tel: 011/322947

LK115 TTC FAIRPLAY PEER (4)
V Jannis Raf, Vlasrootweg 15, 3990 Peer Tel: 011/611240
E-mail: raf.jannis@telenet.be GSM: 0495/591564
S+EP Pholien Ruben, Dorpsstraat 40, 3294 Molenstede GSM: 0494/945475
E-mail: ruben.pholien@gmail.com
P Boonen Niels, Lindedorp 67, 3990 Peer Tel: 011/634721
E-mail: nielsboonen@hotmail.com GSM: 0494/306813
I+VT Zie Penningmeester
J Zie Voorzitter
W www.ttcfairplaypeer.be
F www.facebook.com/ttcfairplaypeer
L Sporthal basisschool 'de mAgneet', Albertus Morrenstraat 6, 3990 Peer GSM: 0495/591564
Sporthal in de basisschool, niet de grote sporthal.

LK117 TTC VOEREN (4)
V+EP Vroonen Evi, Sint-Martensstraat 10, 3790 Voeren Tel: 04/3810962
E-mail: ttc.voeren@gmail.com GSM: 0478/726045
S+P Verlinden Carla, Sint-Martensstraat 10, 3790 Voeren Tel: 04/3810962
E-mail: carla.verlinden@gmail.com GSM: 0477/429902
VT Zie Secretaris
L VCCV Het Paviljoen, Kwinten 3, 3790 Voeren GSM: 0497/425479

ANTWERPEN
KTTC Salamander Mechelen A003
S: Van Win Bart GSM: 0479/70.76.26
E-mail: tafeltennis.salamander@gmail.com
I: Van Krieken Emiel Tel: 015/20.11.99
E-mail: emiel.vankrieken@skynet.be GSM: 0476/21.30.01
L: De Sportschuur, Donkerlei 72, 2800 Mechelen Tel: 0488/99.64.91

AFP Antwerpen A062
S: De Keulenaer Hans Tel: 03/653.17.23
E-mail: secretaris@afp-antwerpen.be GSM: 0478/22.41.06
I: Vandenbroucke Peter Tel: 03/218.67.65
E-mail: interclub@afp-antwerpen.be
L: Tafeltenniscentrum KTTC Atlantic/Fairplay, Turnhoutsebaan 357, 2140 Borgerhout
Tel: 03/271.09.55

TTK Turnhout A095
S: Staes Jan Tel: 014/41.85.05
E-mail: jan.staes@skynet.be
I: Jurgen Michielsen GSM: 0473/33.48.19
E-mail: michielsenmaas@skynet.be
L: TTK Turnhout, Slachthuisstraat 13C, 2300 Turnhout Tel: 014/73.87.62

TTK Dylan Berlaar A115
S: Van den Bosch Danny GSM: 0477/48.32.21
E-mail: vandenbosch.danny@gmail.com
I: Van den Broeck Werner GSM: 0474/48.58.03
E-mail: wvdb12@telenet.be
L: Chalet Karel Sappenberghs, Alpenroosstraat 26, 2590 Berlaar Tel: 03/422.51.52

TTK Schoten A130
S: Schrauwen Ilse Tel: 03/289.85.65
E-mail: ilse1.schrauwen@telenet.be GSM: 0495/66.99.49
I: Schrauwen Ilse Tel: 03/289.85.65
E-mail: ilse1.schrauwen@telenet.be GSM: 0495/66.99.49
L: TTC De Zeurt, Eksterdreef 12, 2900 Schoten Tel: 03/658.52.87
TTC Merksplas A141
S: Oostvogels Michel Tel: 014/42.91.53
E-mail: michel.oostvogels1@telenet.be GSM: 0474/54.17.11
I: Van Baekel Laura Tel: 014/63.52.09
E-mail: vanbaekellaura@gmail.com GSM: 0494/59.20.77
L: Sportcentrum ’t Hofeind, Hofeinde z/n, 2330 Merksplas Tel: 014/63.94.43

TTK Gierle A147
S: Vermeiren Jef Tel: 014/88.00.24
E-mail: jef.vermeiren@skynet.be GSM: 0485/08.95.06
I: Rotthier Korneel Tel: 014/44.01.61
E-mail: korneelrotthier@hotmail.com GSM: 0483/38.05.48
L: TTK Gierle, Brulens 36, 2275 Gierle Tel: 0477/71.05.21

TTC Sokah A176
S: Janssens Philip GSM: 0471/81.13.47
E-mail: info@sokah.be
I: Gijs Marc GSM: 0475/80.41.79
E-mail: marcgijs@vttl.be
L: TTC Sokah, Einsteinlaan 50, 2660 Hoboken

TTC Nodo Ekeren A182
S: Zwaenepoel Bob Tel: 03/666.48.04
E-mail: robert_zwaenepoel@telenet.be GSM: 0495/57.22.99
I: Claes Irène Tel: 03/666.48.04
E-mail: ireentje.claes@gmail.com GSM: 0474/90.08.37
L: TTC Nodo, Schoutlaan 24, 2180 Ekeren Tel: 03/646.25.38

OOST VLAANDEREN

TTC Merelbeke OVL032
S: Bossuyt Kaatje Tel: 09/342.86.75
E-mail: kaat.rik@gmail.com GSM: 0498/53.45.04
I: Willems Jo GSM: 0473/23.61.32
E-mail: jowillems@vttl.be
L: Sportaccommodatie Plataan, Plataan 2, 9820 Merelbeke
TTC Knal Deinze OVL080
S: Nuytinck Yanick Tel: 09/372.65.64
E-mail: yanicknuytinck@gmail.com GSM: 0474/73.55.41
I: De Ketelaere Geoffrey GSM: 0498/10.76.18
E-mail: geoffrey.de.ketelaere@telenet.be
L: Ten Hove, Nieuwstraat 3, 9800 Deinze

TTC Rooigem Gent OVL088
S: De Coninck Peter Tel: 09/224.22.85
E-mail: deconinck.peter@skynet.be GSM: 0474/98.48.22
I: Van Hoecke Patrick GSM: 0474/53.55.56
E-mail: patrick.vanhoecke@skynet.be
L: TTC Rooigem, Rooigemlaan 180, 9000 Gent Tel: 09/236.10.10

TTC Stekene OVL093
S: Buysse Jeroen GSM: 0478/21.49.99
E-mail: jeroen.buysse@telenet.be
I: Buysse Jeroen GSM: 0478/21.49.99
E-mail: jeroen.buysse@telenet.be
L: Tafeltenniscentrum Stekene, Nieuwstraat 60H, 9190 Stekene
TTC Kruibeke OVL101
S: Janssens Gunter GSM: 0491/24.08.00
E-mail: janssens.gunter@pandora.be
I: Janssens Gunter GSM: 0491/24.08.00
E-mail: janssens.gunter@pandora.be
L: Onze Lieve Vrouwschool, Langestraat 14, 9150 Kruibeke Tel: 0491/24.08.00

VLAAMS BRABANT

TTW Hurricane VLB225
S: Messiaen Michèle GSM: 0486/67.72.17
E-mail: michele.messiaen@skynet.be
I: Messiaen Michèle GSM: 0486/67.72.17
E-mail: michele.messiaen@skynet.be
L: Sporthal Dijck, Dijck 34, 1780 Wemmel Tel: 02/460.04.88

TTC Meerdaal Leuven VLB234
S: Lamproye Dirk Tel: 016/65.16.79
E-mail: lamproye.dirk@telenet.be E-mail: info@vttl.be Tel Bur: 02/527.53.72
I: Lamproye Dirk Tel: 016/65.16.79
E-mail: lamproye.dirk@telenet.be E-mail: info@vttl.be Tel Bur: 02/527.53.72
L: V.T.I. nieuwe sporthal op 1ste verdieping, Dekenstraat 3
(ingang via Brabançonnestraat 18-20), 3000 Leuven

TTC Smash Dolfijn VLB283
S: Geyskens Hans Tel: 016/43.46.08
E-mail: hans.geyskens@telenet.be GSM: 0495/22.27.74
I: Mattheus Yves GSM: 0494/18.65.77
E-mail: theus1000@hotmail.com
L: Sporthal Bekaf, Bekaflaan 46, 3200 Aarschot

TTC P.W. Diest VLB293
S: Janssens Marc GSM: 0478/22.22.78
E-mail: marc.janssens100@skynet.be
I: Janssens Marc GSM: 0478/22.22.78
E-mail: marc.janssens100@skynet.be
L: Peter Dorlandcentrum, Grauwzustersstraat 10 B, 3290 Diest Tel: 013/32.63.28

WEST VLAANDEREN

TTC And Leie Lauwe WVL034
S: Delvincourt Vincent GSM: 0468/27.84.07
E-mail: vincentdelvincourt@hotmail.com
I: Kind Kurt GSM: 0475/90.13.13
E-mail: info@kurtkind.be
L: Sportcentrum E. Vandemoortele, Dronckaertstraat 475, 8930 Lauwe

TTC Drive Oostende WVL045
S: Verhoest Rainier Tel: 059/44.01.77
E-mail: rainier.verhoest@telenet.be GSM: 0496/25.83.66
I: Denys Jacques Tel: 059/50.26.37
E-mail: jacques.denys@scarlet.be GSM: 0479/44.02.19
L: Hotech KTA, Leopold III laan 1, 8400 Oostende
TTC De Woudpalet Houthulst WVL100
S: Deweer Dario GSM: 0485/17.50.25
E-mail: woudpalet@telenet.be
I: Vanmassenhove Jeroen GSM: 0491/59.64.07
E-mail: woudpalet@telenet.be
L: Sporthal Houthulst, Jonkershovestraat 103, 8650 Houthulst

WAALS BRABANT

Set-Jet Fleur Bleue BBW034
S: Bossut Michel GSM: 0474/22.94.33
E-mail: michelbossut69@gmail.com
I: Alexander Nathalie GSM: 0477/35.83.46
E-mail: nathalie.alexander@skynet.be
L: Salle Omnisport de Jette, Avenue du Comte de Jette 3, 1090 Jette

Logis Auderghem TT BBW165
S: Bulte Michel Tel: 02/242.27.38
E-mail: michel.bulte@skynet.be GSM: 0477/94.83.24
I: Devaux Christophe GSM: 0475/55.04.54
E-mail: christophedevaux@hotmail.com
L: Centre Sportif d’Auderghem, Chaussée de Wavre 1690, 1160 Auderghem
Tel: 02/672.24.21

CTT Braine-L'Alleud BBW179
S: Wauthoz Gilles Tel: 02/384.94.78
E-mail: g.wauthoz@gmail.com GSM: 0475/67.83.00
I: Floss Patrick Tel: 02/351.13.61
E-mail: bs177056@skynet.be GSM: 0478/68.32.53
L: CTT Braine l’Alleud, Rue du Ménil 45, 1420 Braine-l'Alleud

HENEGOUWEN

Palette Patria Castellinoise H009
S: Vanlangendonck Francis GSM: 0476/49.00.56
E-mail: francis.vlgd@skynet.be
I: Malacord Serge GSM: 0476/44.00.04
E-mail: malacord.serge@brutele.be
L: Salle Georges Mathy (ancienne école maternelle de la Floche),
Rue des Haies 293, 6200 Châtelineau

RCTT Heppignies H136
S: Legaz Pierre-Yves GSM: 0496/25.91.49
E-mail: rctt_heppignies.h136@outlook.com
I: Hiernaux Jean-Claude Tel: 071/34.53.42
E-mail: jc_hiernaux@msn.com GSM: 0477/19.32.85
L: Salle Polyvalente du Vieux-Campinaire, Rue de Wangenies, 6220 Fleurus

CP Montois H200
S: Rodeghiero Caroline GSM: 0497/25.15.91
E-mail: cpmontois@gmail.com
I: Rodeghiero Caroline GSM: 0497/25.15.91
E-mail: cpmontois@gmail.com
L: IESPP Nursing, Avenue de l'Hôpital 6, 7000 Mons

Raquette Rouge Basècles H297
S: Cardon Michel Tel: 069/77.14.98
E-mail: michel.cardon@yahoo.fr GSM: 0478/60.72.92
I: Massart Sébastien Tel: 065/82.22.35
E-mail: sebastien.massart@hotmail.com GSM: 0496/47.44.24
L: Complexe Sportif, Rue Porte à Camp, 7971 Basècles Tel: 069/56.28.10

CTT Chatelet H314
S: Buchet Jean-Michel GSM: 0496/12.59.67
E-mail: bjmh314@yahoo.fr
I: BUCHET JEAN-MICHEL GSM: 0496/12.59.67
E-mail: bjmh314@yahoo.fr
L: Salle du Châtelet, Rue de Couillet 146 A, 6200 Châtelet Tel: 071/39.01.33

LUIK

RCTT Astrid Herstal L119
S: Ferire Patrick GSM: 0474/84.70.17
E-mail: secretariat@rcttastrid.be
I: Ferire Patrick GSM: 0474/84.70.17
E-mail: secretariat@rcttastrid.be
L: Salle André Malpas, Rue du Doyard 114, 4040 Herstal

TT Donald L170
S: Woos Marc Tel: 042/59.27.06
E-mail: marc.woos@gmail.com GSM: 0497/24.66.29
I: WOOS Marc Tel: 042/59.27.06
E-mail: marc.woos@gmail.com GSM: 0497/24.66.29
L: "Le Donald" 66, rue de l'Institut 4632 Heuseux Tel: 043/87.48.65

TT Tiège L264
S: Herve Patrice Tel: 087/46.17.65
E-mail: patrice.herve@skynet.be GSM: 0495/51.44.04
I: Delporte Michel Tel: 087/47.47.00
E-mail: micheldelporte@gmail.com GSM: 0493/15.15.67
L: Ecole communale de Sart, Rue de I'Ecole 12, 4845 Sart-lez-Spa Tel: 0484/34.72.36

CTT Titi Oupeye L316
S: Wantier Maggy Tel: 042/78.25.62
E-mail: titioupeye@yahoo.fr GSM: 0495/87.90.48
I: HENROTIN Stéphanie GSM: 0497/79.48.81
E-mail: stefanie_07@hotmail.com
L: Foyer Culturel et sportif, Rue Vallée 15, 4681 Hermalle-Sous-Argenteau

CTT Minerois L323
S: Alain Heyeres GSM: 0473/48.57.00
E-mail: alainheyeres@hotmail.com
I: Lambiet Philippe (interclub heren) GSM: 0495/42.60.53
E-mail: sabineetphil@gmail.com
I: Thomassin Catherine (interclub dames) GSM: 0496/77.22.06
E-mail: cath.thomassin@skynet.be
L: CTT Minerois, Chapelle des Anges 68 A, 4890 Thimister Tel: 087/56.01.61

LUXEMBURG

TT Dinez LX076
S: Jetten Christian Tel: 061/28.83.82
E-mail: christianjetten@skynet.be GSM: 0496/81.55.28
I: Libart Claudy Tel: 061/28.83.82
E-mail: claudy.libart@skynet.be GSM: 0496/81.55.28
L: Salle l'accueil Ardennais, Dinez 68, 6661 Houffalize Tel: 061/28.83.82

GTT Aye Lx097
S: Raiwet Jean Marc GSM: 0495/44.73.15
E-mail: jeanmarc.raiwet@gmail.com
I: Raiwet Jean Marc GSM: 0495/44.73.15
E-mail: jeanmarc.raiwet@gmail.com
L: Complexe Sportif Aye, Rue des Sarts 3, 6900 Aye

NAMEN

Etoile Basse Sambre Auvelais N027
S: Blanchart Christelle Tel: 071/77.01.22
E-mail: vencechris@hotmail.com GSM: 0495/60.91.68
I: Catsampas Francoli Tel: 071/51.70.52
E-mail: francoli.catsampas@skedia.be GSM: 0479/44.09.27
L: EBS Auvelais, Rue de Falisolle 73, 5060 Auvelais Tel: 071/77.52.62

TT Vedrinamur N051
S: Randolet Annick Tel: 081/21.48.00
E-mail: annick.randolet@skynet.be GSM: 0471/53.97.08
I: Cabrera Luc Tel: 071/78.43.74
E-mail: luc.cabrera@skynet.be GSM: 0476/33.67.14
L: TT Vedrinamur, Rue Fond de Bouge 43, 5020 Vedrin Tel: 081/21.43.65

TT Malonne N104
S: Namur Marie-Laure Tel: 081/45.17.45
E-mail: mlnamur@hotmail.com GSM: 0496/39.55.35
I: Namur Marie-Laure Tel: 081/45.17.45
E-mail: mlnamur@hotmail.com GSM: 0496/39.55.35
L: Complexe sportif du Champ-Ha, Rue du Champ-Ha, 5020 Malonne

CTT Champ d'en Haut N130
S: Rousseau Etienne GSM: 0477/21.12.68
E-mail: etrousse@gmail.com
I: Guyot Etienne Tel: 081/31.24.21
E-mail: etienne.guyot@bnpparibasfortis.com GSM: 0474/44.59.15
L: Collège Notre Dame de la Paix, Place Notre Dame de la Paix, 5101 Erpent

Gegevens landelijke ploegen: 2017 - 2018

KTTC Salamander Mechelen A003
S: Van Win Bart GSM: 0479/70.76.26
E-mail: tafeltennis.salamander@gmail.com
I: Van Krieken Emiel Tel: 015/20.11.99
E-mail: emiel.vankrieken@skynet.be GSM: 0476/21.30.01
L: De Sportschuur, Donkerlei 72, 2800 Mechelen Tel: 0488/99.64.91

AFP Antwerpen A062
S: De Keulenaer Hans Tel: 03/653.17.23
E-mail: secretaris@afp-antwerpen.be GSM: 0478/22.41.06
I: Vandenbroucke Peter Tel: 03/218.67.65
E-mail: interclub@afp-antwerpen.be
L: Tafeltenniscentrum KTTC Atlantic/Fairplay, Turnhoutsebaan 357, 2140 Borgerhout
Tel: 03/271.09.55

TTK Turnhout A095
S: Staes Jan Tel: 014/41.85.05
E-mail: jan.staes@skynet.be
I: Jurgen Michielsen GSM: 0473/33.48.19
E-mail: michielsenmaas@skynet.be
L: TTK Turnhout, Slachthuisstraat 13C, 2300 Turnhout Tel: 014/73.87.62

TTK Dylan Berlaar A115
S: Van den Bosch Danny GSM: 0477/48.32.21
E-mail: vandenbosch.danny@gmail.com
I: Van den Broeck Werner GSM: 0474/48.58.03
E-mail: wvdb12@telenet.be
L: Chalet Karel Sappenberghs, Alpenroosstraat 26, 2590 Berlaar Tel: 03/422.51.52

TTK Schoten A130
S: Schrauwen Ilse Tel: 03/289.85.65
E-mail: ilse1.schrauwen@telenet.be GSM: 0495/66.99.49
I: Schrauwen Ilse Tel: 03/289.85.65
E-mail: ilse1.schrauwen@telenet.be GSM: 0495/66.99.49
L: TTC De Zeurt, Eksterdreef 12, 2900 Schoten Tel: 03/658.52.87
TTC Merksplas A141
S: Oostvogels Michel Tel: 014/42.91.53
E-mail: michel.oostvogels1@telenet.be GSM: 0474/54.17.11
I: Van Baekel Laura Tel: 014/63.52.09
E-mail: vanbaekellaura@gmail.com GSM: 0494/59.20.77
L: Sportcentrum ’t Hofeind, Hofeinde z/n, 2330 Merksplas Tel: 014/63.94.43

TTK Gierle A147
S: Vermeiren Jef Tel: 014/88.00.24
E-mail: jef.vermeiren@skynet.be GSM: 0485/08.95.06
I: Rotthier Korneel Tel: 014/44.01.61
E-mail: korneelrotthier@hotmail.com GSM: 0483/38.05.48
L: TTK Gierle, Brulens 36, 2275 Gierle Tel: 0477/71.05.21

TTC Sokah A176
S: Janssens Philip GSM: 0471/81.13.47
E-mail: info@sokah.be
I: Gijs Marc GSM: 0475/80.41.79
E-mail: marcgijs@vttl.be
L: TTC Sokah, Einsteinlaan 50, 2660 Hoboken

TTC Nodo Ekeren A182
S: Zwaenepoel Bob Tel: 03/666.48.04
E-mail: robert_zwaenepoel@telenet.be GSM: 0495/57.22.99
I: Claes Irène Tel: 03/666.48.04
E-mail: ireentje.claes@gmail.com GSM: 0474/90.08.37
L: TTC Nodo, Schoutlaan 24, 2180 Ekeren Tel: 03/646.25.38
TTC Merelbeke OVL032
S: Bossuyt Kaatje Tel: 09/342.86.75
E-mail: kaat.rik@gmail.com GSM: 0498/53.45.04
I: Willems Jo GSM: 0473/23.61.32
E-mail: jowillems@vttl.be
L: Sportaccommodatie Plataan, Plataan 2, 9820 Merelbeke
TTC Knal Deinze OVL080
S: Nuytinck Yanick Tel: 09/372.65.64
E-mail: yanicknuytinck@gmail.com GSM: 0474/73.55.41
I: De Ketelaere Geoffrey GSM: 0498/10.76.18
E-mail: geoffrey.de.ketelaere@telenet.be
L: Ten Hove, Nieuwstraat 3, 9800 Deinze

TTC Rooigem Gent OVL088
S: De Coninck Peter Tel: 09/224.22.85
E-mail: deconinck.peter@skynet.be GSM: 0474/98.48.22
I: Van Hoecke Patrick GSM: 0474/53.55.56
E-mail: patrick.vanhoecke@skynet.be
L: TTC Rooigem, Rooigemlaan 180, 9000 Gent Tel: 09/236.10.10

TTC Stekene OVL093
S: Buysse Jeroen GSM: 0478/21.49.99
E-mail: jeroen.buysse@telenet.be
I: Buysse Jeroen GSM: 0478/21.49.99
E-mail: jeroen.buysse@telenet.be
L: Tafeltenniscentrum Stekene, Nieuwstraat 60H, 9190 Stekene
TTC Kruibeke OVL101
S: Janssens Gunter GSM: 0491/24.08.00
E-mail: janssens.gunter@pandora.be
I: Janssens Gunter GSM: 0491/24.08.00
E-mail: janssens.gunter@pandora.be
L: Onze Lieve Vrouwschool, Langestraat 14, 9150 Kruibeke Tel: 0491/24.08.00

TTW Hurricane VLB225
S: Messiaen Michèle GSM: 0486/67.72.17
E-mail: michele.messiaen@skynet.be
I: Messiaen Michèle GSM: 0486/67.72.17
E-mail: michele.messiaen@skynet.be
L: Sporthal Dijck, Dijck 34, 1780 Wemmel Tel: 02/460.04.88

TTC Meerdaal Leuven VLB234
S: Lamproye Dirk Tel: 016/65.16.79
E-mail: lamproye.dirk@telenet.be E-mail: info@vttl.be Tel Bur: 02/527.53.72
I: Lamproye Dirk Tel: 016/65.16.79
E-mail: lamproye.dirk@telenet.be E-mail: info@vttl.be Tel Bur: 02/527.53.72
L: V.T.I. nieuwe sporthal op 1ste verdieping, Dekenstraat 3
(ingang via Brabançonnestraat 18-20), 3000 Leuven

TTC Smash Dolfijn VLB283
S: Geyskens Hans Tel: 016/43.46.08
E-mail: hans.geyskens@telenet.be GSM: 0495/22.27.74
I: Mattheus Yves GSM: 0494/18.65.77
E-mail: theus1000@hotmail.com
L: Sporthal Bekaf, Bekaflaan 46, 3200 Aarschot

TTC P.W. Diest VLB293
S: Janssens Marc GSM: 0478/22.22.78
E-mail: marc.janssens100@skynet.be
I: Janssens Marc GSM: 0478/22.22.78
E-mail: marc.janssens100@skynet.be
L: Peter Dorlandcentrum, Grauwzustersstraat 10 B, 3290 Diest Tel: 013/32.63.28

TTC And Leie Lauwe WVL034
S: Delvincourt Vincent GSM: 0468/27.84.07
E-mail: vincentdelvincourt@hotmail.com
I: Kind Kurt GSM: 0475/90.13.13
E-mail: info@kurtkind.be
L: Sportcentrum E. Vandemoortele, Dronckaertstraat 475, 8930 Lauwe

TTC Drive Oostende WVL045
S: Verhoest Rainier Tel: 059/44.01.77
E-mail: rainier.verhoest@telenet.be GSM: 0496/25.83.66
I: Denys Jacques Tel: 059/50.26.37
E-mail: jacques.denys@scarlet.be GSM: 0479/44.02.19
L: Hotech KTA, Leopold III laan 1, 8400 Oostende
TTC De Woudpalet Houthulst WVL100
S: Deweer Dario GSM: 0485/17.50.25
E-mail: woudpalet@telenet.be
I: Vanmassenhove Jeroen GSM: 0491/59.64.07
E-mail: woudpalet@telenet.be
L: Sporthal Houthulst, Jonkershovestraat 103, 8650 Houthulst
Set-Jet Fleur Bleue BBW034
S: Bossut Michel GSM: 0474/22.94.33
E-mail: michelbossut69@gmail.com
I: Alexander Nathalie GSM: 0477/35.83.46
E-mail: nathalie.alexander@skynet.be
L: Salle Omnisport de Jette, Avenue du Comte de Jette 3, 1090 Jette
Logis Auderghem TT BBW165
S: Bulte Michel Tel: 02/242.27.38
E-mail: michel.bulte@skynet.be GSM: 0477/94.83.24
I: Devaux Christophe GSM: 0475/55.04.54
E-mail: christophedevaux@hotmail.com
L: Centre Sportif d’Auderghem, Chaussée de Wavre 1690, 1160 Auderghem
Tel: 02/672.24.21
CTT Braine-L'Alleud BBW179
S: Wauthoz Gilles Tel: 02/384.94.78
E-mail: g.wauthoz@gmail.com GSM: 0475/67.83.00
I: Floss Patrick Tel: 02/351.13.61
E-mail: bs177056@skynet.be GSM: 0478/68.32.53
L: CTT Braine l’Alleud, Rue du Ménil 45, 1420 Braine-l'Alleud

Palette Patria Castellinoise H009
S: Vanlangendonck Francis GSM: 0476/49.00.56
E-mail: francis.vlgd@skynet.be
I: Malacord Serge GSM: 0476/44.00.04
E-mail: malacord.serge@brutele.be
L: Salle Georges Mathy (ancienne école maternelle de la Floche),
Rue des Haies 293, 6200 Châtelineau

RCTT Heppignies H136
S: Legaz Pierre-Yves GSM: 0496/25.91.49
E-mail: rctt_heppignies.h136@outlook.com
I: Hiernaux Jean-Claude Tel: 071/34.53.42
E-mail: jc_hiernaux@msn.com GSM: 0477/19.32.85
L: Salle Polyvalente du Vieux-Campinaire, Rue de Wangenies, 6220 Fleurus

CP Montois H200
S: Rodeghiero Caroline GSM: 0497/25.15.91
E-mail: cpmontois@gmail.com
I: Rodeghiero Caroline GSM: 0497/25.15.91
E-mail: cpmontois@gmail.com
L: IESPP Nursing, Avenue de l'Hôpital 6, 7000 Mons

Raquette Rouge Basècles H297
S: Cardon Michel Tel: 069/77.14.98
E-mail: michel.cardon@yahoo.fr GSM: 0478/60.72.92
I: Massart Sébastien Tel: 065/82.22.35
E-mail: sebastien.massart@hotmail.com GSM: 0496/47.44.24
L: Complexe Sportif, Rue Porte à Camp, 7971 Basècles Tel: 069/56.28.10

CTT Chatelet H314
S: Buchet Jean-Michel GSM: 0496/12.59.67
E-mail: bjmh314@yahoo.fr
I: BUCHET JEAN-MICHEL GSM: 0496/12.59.67
E-mail: bjmh314@yahoo.fr
L: Salle du Châtelet, Rue de Couillet 146 A, 6200 Châtelet Tel: 071/39.01.33
RCTT Astrid Herstal L119
S: Ferire Patrick GSM: 0474/84.70.17
E-mail: secretariat@rcttastrid.be
I: Ferire Patrick GSM: 0474/84.70.17
E-mail: secretariat@rcttastrid.be
L: Salle André Malpas, Rue du Doyard 114, 4040 Herstal

TT Donald L170
S: Woos Marc Tel: 042/59.27.06
E-mail: marc.woos@gmail.com GSM: 0497/24.66.29
I: WOOS Marc Tel: 042/59.27.06
E-mail: marc.woos@gmail.com GSM: 0497/24.66.29
L: "Le Donald" 66, rue de l'Institut 4632 Heuseux Tel: 043/87.48.65

TT Tiège L264
S: Herve Patrice Tel: 087/46.17.65
E-mail: patrice.herve@skynet.be GSM: 0495/51.44.04
I: Delporte Michel Tel: 087/47.47.00
E-mail: micheldelporte@gmail.com GSM: 0493/15.15.67
L: Ecole communale de Sart, Rue de I'Ecole 12, 4845 Sart-lez-Spa Tel: 0484/34.72.36

CTT Titi Oupeye L316
S: Wantier Maggy Tel: 042/78.25.62
E-mail: titioupeye@yahoo.fr GSM: 0495/87.90.48
I: HENROTIN Stéphanie GSM: 0497/79.48.81
E-mail: stefanie_07@hotmail.com
L: Foyer Culturel et sportif, Rue Vallée 15, 4681 Hermalle-Sous-Argenteau

CTT Minerois L323
S: Alain Heyeres GSM: 0473/48.57.00
E-mail: alainheyeres@hotmail.com
I: Lambiet Philippe (interclub heren) GSM: 0495/42.60.53
E-mail: sabineetphil@gmail.com
I: Thomassin Catherine (interclub dames) GSM: 0496/77.22.06
E-mail: cath.thomassin@skynet.be
L: CTT Minerois, Chapelle des Anges 68 A, 4890 Thimister Tel: 087/56.01.61

TT Dinez LX076
S: Jetten Christian Tel: 061/28.83.82
E-mail: christianjetten@skynet.be GSM: 0496/81.55.28
I: Libart Claudy Tel: 061/28.83.82
E-mail: claudy.libart@skynet.be GSM: 0496/81.55.28
L: Salle l'accueil Ardennais, Dinez 68, 6661 Houffalize Tel: 061/28.83.82

GTT Aye Lx097
S: Raiwet Jean Marc GSM: 0495/44.73.15
E-mail: jeanmarc.raiwet@gmail.com
I: Raiwet Jean Marc GSM: 0495/44.73.15
E-mail: jeanmarc.raiwet@gmail.com
L: Complexe Sportif Aye, Rue des Sarts 3, 6900 Aye

Etoile Basse Sambre Auvelais N027
S: Blanchart Christelle Tel: 071/77.01.22
E-mail: vencechris@hotmail.com GSM: 0495/60.91.68
I: Catsampas Francoli Tel: 071/51.70.52
E-mail: francoli.catsampas@skedia.be GSM: 0479/44.09.27
L: EBS Auvelais, Rue de Falisolle 73, 5060 Auvelais Tel: 071/77.52.62

TT Vedrinamur N051
S: Randolet Annick Tel: 081/21.48.00
E-mail: annick.randolet@skynet.be GSM: 0471/53.97.08
I: Cabrera Luc Tel: 071/78.43.74
E-mail: luc.cabrera@skynet.be GSM: 0476/33.67.14
L: TT Vedrinamur, Rue Fond de Bouge 43, 5020 Vedrin Tel: 081/21.43.65

TT Malonne N104
S: Namur Marie-Laure Tel: 081/45.17.45
E-mail: mlnamur@hotmail.com GSM: 0496/39.55.35
I: Namur Marie-Laure Tel: 081/45.17.45
E-mail: mlnamur@hotmail.com GSM: 0496/39.55.35
L: Complexe sportif du Champ-Ha, Rue du Champ-Ha, 5020 Malonne

CTT Champ d'en Haut N130
S: Rousseau Etienne GSM: 0477/21.12.68
E-mail: etrousse@gmail.com
I: Guyot Etienne Tel: 081/31.24.21
E-mail: etienne.guyot@bnpparibasfortis.com GSM: 0474/44.59.15
L: Collège Notre Dame de la Paix, Place Notre Dame de la Paix, 5101 Erpent

Limburg - Kempen: alle clubs!

LK006 TTC OPITTER (6)
V Goossens Bart, Bergstraat 56, 3960 Bree GSM: 0498/166205
E-mail: bart@abg-gcv.be
S+EP Hindrikx Geert, Kleine Roodakkerstraat 7, 3960 Bree GSM: 0487/624984
E-mail: hindrikxgeert@hotmail.com
P Craeghs Hugo, Notenstraat 17, 3670 Wijshagen Tel: 089/481362
E-mail: hugo.craeghs@telenet.be
I Zie Voorzitter
VT Zie Secretaris
L Itterdal, Opitterkiezel 240, 3960 Bree

LK007 KTTC METEOR BREE (8)
V Coolen Koen, Galgenbergstraat 26, 3950 Bocholt GSM: 0477/670720
E-mail: koencoolen@telenet.be
S+EP Schouteden Marc, Meeuwerkiezel 8, 3960 Bree GSM: 0477/791521
E-mail: marcschouteden@telenet.be
P Roggen Reuben, Schuttersstraat 32, 3990 Grote-Brogel GSM: 0473/128464
E-mail: reuben.roggen@telenet.be
I Smeets René GSM: 0477/327555
E-mail: interclub@ttcbree.be
J+VT Schouteden Jos GSM: 0494/127390
E-mail: jos.schouteden@telenet.be
R Govaerts Koen GSM: 0479/481988
E-mail: GOVAERTS_KOEN@hotmail.com
W www.kttcbree.com
F www.facebook.com/kttcmeteor.bree
L KTTC Meteor Bree, Kolisboomstraat z/n, 3960 Bree

LK009 KTTC LEOPOLDSBURG (4)
V+EP Stans Frank, Hospitaalstraat 92 bus 1, 352 Beringen-Koersel Tel: 011/767384
E-mail: frank.stans@gmail.com
S+EP Cools Roel, Eindestraat 37, 3971 Heppen Tel: 011/39.32.02
E-mail: coolsroel@gmail.com GSM: 0478/980986
P Peeters Freddy, Engenstraat 13, 3971 Heppen GSM: 0479/683577
E-mail: freddy.peeters7@telenet.be
I+J De Poorter Pasal GSM: 0474/80.26.12
E-mail: pascal.de.poorter@telenet.be
Id+Ve De Poorter Pascal GSM: 0474/80.26.12
E-mail: pascal.de.poorter@telenet.be
VT Vingerhoed Monique GSM: 0474/66.79.62
E-mail: Nicky.vingerhoed@telenet.be
W http://www.ttcleopoldsburg.be
L Sporthal Geleeg, Caïmolaan z/n, 3970 Leopoldsburg Tel: 011/402260

LK010 TTC PALET HOUTHALEN (4)
V Vangeneugden Erik, Binnenvaartstraat 21A, 3530 Houthalen-Helchteren Tel: 011/720905
E-mail: erik.vangeneugden@telenet.be GSM: 0473/324911
S+EP Cloostermans Patrick, Schansweg 9, 3530 Houthalen-Helchteren Tel: 011/574678
E-mail: patrick.cloostermans@belgacom.net GSM: 0473/749269
P Servaes Rudi, Grote Baan 120, 3530 Houthalen Tel: 011/522942
E-mail: servaes.rudi@gmail.com GSM: 0497/7158842
I+R+VT Zie Secretaris
L TTC Palet Houthalen, Koningsplein z/n, 3530 Houthalen GSM: 0473/749269
ingang via rechterkant

LK012 TTV LIPALET (10)
V+P Cox Paul, Nieuwstraat 17, 3910 Neerpelt GSM: 0472/731199
E-mail: paul.cox@virusfree.be
S+EP Mentens Michel, Bemvaartstraat 124, 3900 Overpelt GSM: 0473/877297
E-mail: michelmentens@telenet.be
I Van Seggelen Jean-Pierre Tel: 011/666222
GSM: 0484/163585
Id Peeters Hilde Tel: 011/666457
J+Ve+VT Zie Secretaris
L Tafeltennishal Lipalet, Smeelstraat 1, 3910 St.Huibrechts-Lille GSM: 0460/945564

LK016 TTC SMASH HEUSDEN (10)
V Goris Marc, P. Beckersstraat 8, 3550 Heusden-Zolder Tel: 011/428389
E-mail: marc.goris2@telenet.be GSM: 0472/452941
S+EP Bogaerts Jimmy, Bloemelingen 6, 3550 Heusden-Zolder GSM: 0496/040150
E-mail: jimmybogaerts@hotmail.com
P Geladé Wouter, Boomgaardlaan 37, 3582 Koersel GSM: 0479/852242
E-mail: geladewouter@hotmail.com
I+J Switten Ben GSM: 0472/896096
E-mail: benswitten@hotmail.com
VT Zie Secretaris
W www.ttcsmash.be
L Sporthal Olympia, P.Van Mierlolaan 17, 3550 Heusden-Zolder Tel: 011/425889

LK017 TTC VOORSHOVEN vzw (4)
V+EP Goossens Martin, Grotlaan 35, 3680 Neeroeteren Tel: 089/866764
E-mail: martin.goossens@gmail.com GSM: 0476/281988
S+EP Bijnens Marc , Weg naar As 39/25, 3600 Genk GSM: 0478/268750
E-mail: mbijnens@pandora.be
P Goossens Frank, Schoolstraat 37, 3680 Opoeteren GSM: 0477/783059
E-mail: Frank.Goossens@gbf-advocaten.be
I+J Zie Secretaris
R Schiepers Carlo Tel: 089/568370
E-mail: carloschiepers@gmail.com
VT Zie Voorzitter
L Zaal 'Ten Hove', Voorshoventerweg 58A, 3680 Neeroeteren

LK024 TTC AARSCHOT (6)
V+EP Verbist Bert, Amerstraat 117, 3200 Aarschot Tel: 016/566193
E-mail: bert.verbist@scarlet.be GSM: 0478566193
S+EP Broeckaert Alain, Louisastraat 5A, 3120 Tremelo GSM: 0498/486984
E-mail: alain.broeckaert@telenet.be
P Dierckx Conny, Cranenskapelstraat 40, 3201 Langdorp GSM: 0496/797916
E-mail: connydierckx@hotmail.be
I Van den Bergh Jos Tel: 016/568944
E-mail: vandenberghjos1956@gmail.com GSM: 0497/216998
Id Van den Bergh Jos Tel: 016/568944
E-mail: vandenberghjos1956@gmail.com GSM: 0497/216998
J Van den bergh Jos Tel: 016/568944
E-mail: vandenberghjos1956@gmail.com GSM: 0497/216998
VT Zie Penningmeester
L Sportzaal Sancta Maria Aarschot, Kardinaal Mercierstraat 10, 3200 Aarschot
Ingang via Albertlaan 18 Groene Schoolpoort. Parking binnen de schoolpoort en door lopen tot grote speelplaats. Sportzaal bevindt zich langs de linker zijde. Rookverbod op gans het domein van de school

LK026 TTC RIJKEL-BORGLOON (2)
V+EP Tielen Jan, Horionlaan 4, 3800 St.-Truiden Tel: 011/691735
E-mail: jan.tielen@skynet.be
S+EP Henderix Tom, Vilvoordsebaan 26A, 3020 Winksele GSM: 0478/218074
E-mail: thenderix@gmail.com
P Lenaerts Julien, Gillebroek 1 bus 5, 3840 Borgloon Tel: 012/210835
E-mail: julien.lenaerts1@telenet.be GSM: 0476/387129
I Zie Secretaris
J Putzeys Olivier Tel: 012/217085
E-mail: olivierputzeys@gmail.com GSM: 0477/562166
R Bovy Paul Tel: 012/744881
E-mail: paul.bovy1@telenet.be
VT Claes Jan Tel: 011/683145
E-mail: jan_claes10@hotmail.com GSM: 0496/407406
W www.ttcrijkel-borgloon.be
L Parochiecentrum Rijkel, D. Van Leeuwenstraat z/n, 3840 Borgloon GSM: 0472/316926

LK031 TTC JEVOTA LANAKEN (10)
V Dreesen Mathie, Koning Albertlaan 152, 3620 Lanaken Tel: 089/714968
E-mail: mathie_dreesen@nittoeur.com GSM: 0476/789078
S Dielemans Jeroen, Populierenlaan 42, 3620 Lanaken GSM: 0475/273743
E-mail: jeroen.dielemans@carglass.be
P Mooren Johan, Zagerijplein 2 bus 11, 3545 Halen Tel: 013/443376
E-mail: johanmooren@hotmail.com GSM: 0485/698571
EP+J Franssen Bart GSM: 0499/350714
E-mail: franssenbart@gmail.com
I+R+VT Zie Voorzitter
W WWW.JEVOTA.BE
F www.facebook.com/TTC Jevota Lanaken
L Ontmoetingscentrum, Biesweg 16, 3620 Lanaken-Gellik Tel: 089/714535
bovenste verdieping

LK033 TTC AS (4)
V Olewicz Frank, Dorpsplein 7 bus 1, 3660 Opglabbeek GSM: 0479/885726
E-mail: frankolewicz@hotmail.com
S Vanderhenst Jean-Louis, Eikenstraat 11, 3665 As GSM: 0472343880
E-mail: jean-louis.vanderhenst@telenet.be
P+EP Malinowski Christina, Weg naar As 160A, 3660 Opglabbeek GSM: 0474/822297
E-mail: christina.malinowski@gmail.com
I Zie Voorzitter
VT Zie Penningmeester
L Sporthal, Schuttenbergstraat 2B1, 3665 As

LK036 TTC LOMMEL (4)
V+EP Schols Guido, Erfstraat 26, 3920 Lommel Tel: 011/543787
E-mail: guido.schols@scarlet.be GSM: 0496/609144
S Jansen Herman, St.-Pieterstraat 26, 3920 Lommel Tel: 011/647923
E-mail: herman.jansen1@pandora.be
P Schols Wim, Schansstraat 20, 3920 Lommel Tel: 011650729
E-mail: wim.schols@gmail.com GSM: 0496/349380
I voorzitter
VT Zie Voorzitter
L De Soeverein, Sportveldenstraat 10, 3920 Lommel Tel: 011/548402

LK037 TTC BAMBI NEEROETEREN (4)
V Dezeure Erwin, Drievekkenweg 50, 3680 Neeroeteren GSM: +31 652 488594
E-mail: erwindezeure@msn.com
S+EP Vliegen Paul, Dornestraat 25, 3680 Opoeteren Tel: 089/855755
E-mail: paul.vliegen@vzwsintbarbara.be GSM: 0477/254015
P Leinders Leon, Rotemerlaan 5, 3680 Neeroeteren Tel: 089/865647
GSM: 0479/312050
I+VT Zie Secretaris
L Sporthal, Rotemerlaan 34, 3680 Neeroeteren

LK049 TTK HERCKENRODE (10)
V Cardinaels Bert, Hoogheide 35, 3511 Kuringen GSM: 0497/875856
E-mail: Bert.Cardinaels@gmail.com
S+EP Verlaek Jean, Snapperstraat 49, 3511 Kuringen Tel: 011/250253
E-mail: jeanverlaek@skynet.be GSM: 0478/653111
P Guedens Noelle, Zolderse Kiezel 124, 3511 Kuringen Tel: 011/210789
E-mail: noelle_guedens@msn.com GSM: 0473/840250
I+J Zie Secretaris
R Cosemans Gilbert GSM: 0468/299877
E-mail: gilbert.cosemans@ttkherckenrode.be
VT Zie Voorzitter
W ttkherckenrode.be
L TTK Herckenrode, Roverstraat z/n, 3511 Hasselt-Kuringen Tel: 011/872864

LK051 TTC HASSELT (10)
V Jooken Marc, Scheepvaartlaan 30/2.2, 3500 Hasselt Tel: 011/314651
S+EP Janssens Maurice, Sint Lambrechtsherkstraat 69/3, 3500 Hasselt GSM: 0495/223764
E-mail: ttchasselt@hotmail.com
P Meuwis Daniel, Grootstraat 255, 3570 Alken
I+J+VT Zie Secretaris
R Daniels Frank GSM: 0476/262224
E-mail: frank.daniels1@telenet.be
L Tafeltenniscentrum TTC Hasselt - Domein Beukenhof, St.-Lambrechts-Herkstraat 69, 3500 Hasselt Tel: 011/315691

LK052 TTC SCHULEN vzw (10)
V Reynders Jos, Sint-Jorislaan 7, 3540 Schulen Tel: 013552605
E-mail: reyndersjos@telenet.be GSM: 0475899634
S Gelade Lode, Grotestraat 391, 3850 Wijer - Nieuwerkerken Tel: 011314421
E-mail: lode.gelade@telenet.be GSM: 0478233694
P Carmans André, Kerkstraat 64, 3540 Schulen Tel: 013/553028
E-mail: andre.carmans1@telenet.be
EP+I Geladé Lode Tel: 011/314421
E-mail: lode.gelade@telenet.be GSM: 0478/233694
Id+J Haex Mieja Tel: 011/314421
E-mail: lode.gelade@telenet.be
R Put Eddy GSM: 0477/479549
E-mail: puteddy@skynet.be
Ve Poel Edwin Tel: 011/433856
E-mail: edwin.poel@telenet.be GSM: 0474/384335
VT Coemans Louis Tel: 013/551960
E-mail: louis.coemans@telenet.be GSM: 0473/468373
W www.ttcschulen.be
L Sportcentrum - TTC Schulen, Manestraat 82 bus 3, 3540 Herk-de-Stad (Schulen) Tel: 013/338065
gelegen op domein "Sportcentrum"

LK054 HATATEC HAMONT (4)
V+EP Clijsters Richard, De Schijf 13, 3930 Hamont-Achel Tel: 011/621030
E-mail: famclijsters@telenet.be
S+EP Severijns Eric, Rode Kruisstraat 15, 3930 Hamont-Achel Tel: 011/446963
E-mail: eric.severijns@proximus.be GSM: 0479/931338
P Gijbels Geert, Kleine Marsestraat 42, 3930 Hamont-Achel Tel: 011/447947
E-mail: geert.gijbels3@telenet.be
I+J+VT Zie Secretaris
L Parochiezaal Hamont-Lo, Leeuwerikstraat 6, 3930 Hamont Tel: 011/446318

LK056 TTC MORATA MOL (6)
V+EP Vermeulen Wilfried, Middenstraat 39, 2400 Mol Tel: 014/817546
E-mail: vermeulenwilfried@gmail.com
S Theuwissen Erwin, Donkerstraat 48, 3920 Lommel Tel: 011/542080
E-mail: erwin.theuwissen@skynet.be GSM: 0497221588
P Weckx Raf, Paviljoenstraat 59, 2400 Mol GSM: 0493244237
E-mail: fd701603@skynet.be
I+VT Geboers Rob Tel: 0485/119562
E-mail: geboersrob@hotmail.be
L TTC Morata, Kiezelweg 73, 2400 Mol GSM: 0468/254685

LK058 TTC OPGLABBEEK (4)
V Swerts François, Hoeverweg 77, 3660 Opglabbeek Tel: 089/854856
E-mail: frans.swerts@scarlet.be
S+EP Coolen Henri, Stegerweg 18, 3660 Opglabbeek Tel: 089/858014
E-mail: h.coolen@telenet.be GSM: 0497/880320
P Breuls Erwin, Klein Drogenstraat 2, 3660 Opglabbeek Tel: 089/812447
E-mail: erwin.breuls@telenet.be GSM: 0479/522907
I+VT Zie Secretaris
W www.ttcopglabbeek.eu
L Sportschuur Louwel, Weg naar Opoeteren 0, 3660 Opglabbeek
achter de school (nr 172) + kerk ingang via speelplaats ingang kinderopvang “De Ballon”

LK060 TTC WESTEL (8)
V Jansen Joachim, Bredestraat 58, 3582 Beringen GSM: 0477/626459
E-mail: ttcwestel@gmail.com
S+EP Voet Tommy, Zandstraat 47 bus 101, 2200 Herentals GSM: 0475/673506
E-mail: ttcwestel@gmail.com
P De Peuter Guy, Aarschotsesteenweg 127, 2230 Herselt GSM: 0478/333370
E-mail: guy-de-peuter@skynet.be
EP Claes Martijn GSM: 0473/466519
E-mail: martijnclaes@gmail.com
I Van Brabant Kevin GSM: 0478/567956
E-mail: ttcwestel@gmail.com
Ve+VT Zie Penningmeester
W https://ttcwestel.wordpress.com/
F https://www.facebook.com/ttcwestel/
L Gem. Sporthal ‘De Beeltjens', Kasteelpark 6, 2260 Westerlo Tel: 014/541554
ingang via zwembad

LK061 TTC PAAL (12)
V+EP Theunis Bert, Petermansstraat 10, 3583 Paal GSM: 0478/911448
E-mail: berttheunis@telenet.be
S+EP Theunis Jozef, Tessenderlosesteenweg 185, 3583 Paal Tel: 011/420128
E-mail: jozeftheunis@telenet.be GSM: 0494/706900
P Dries Marc, De Erven 5, 3583 Paal Tel: 011/428971
E-mail: marcdries@yahoo.com GSM: 0472/227870
I Reynders Steven GSM: 0498/423355
E-mail: stief_reynders@hotmail.com
J Meyen Yves GSM: 0497/341324
E-mail: ymeyen@telenet.be
R Pillards Marc Tel: 011/423412
E-mail: pillards.marc@telenet.be GSM: 0489/105856
VT Reykers Tim GSM: 0477/745211
E-mail: tim_reykers@hotmail.com
W www.ttcpaal.be
F www.facebook.com/TTC Paal
L Sporthal ‘t Park, Parkstraat 40, 3583 Paal-Beringen Tel: 011/434777

LK062 TTK GENK (6)
V+P Bollen Bram, Rijksweg 881, 3650 Dilsen-Stokkem GSM: 0479/709877
E-mail: info@brambollen.be
S+EP Verghote Alain, Eikerweg 62, 3740 Bilzen Tel: 089/418082
E-mail: averghote@telenet.be GSM: 0471/792997
I+VT Zie Secretaris
L Gemeentehuis Genk, Stadsplein 1, 3600 Genk
(Zaal 11-kelder)

LK068 TTC TRS BILZEN (6)
V+P+EP Stevens Gerard, Kerkstraat 10, 3740 Rosmeer Tel: 012/453766
E-mail: gerard.stevens1@pandora.be GSM: 0476/383766
S+EP De Batselier Geert, Coolenbroekstraat 5, 3730 Hoeselt Tel: 089/205963
E-mail: geert.debatselier@telenet.be GSM: 0494/920385
I+J Meers Yannick GSM: 0484/085576
E-mail: meers.yannick@gmail.com
VT Zie Voorzitter
W www.ttctrsbilzen.be
L De Wijngaard, Groenstraat 12, 3740 Rosmeer GSM: 0476/383766

LK076 TTV MEEUWEN (2)
V+EP Bomans Ivo, Raffisstraat 7, 3670 Meeuwen GSM: 0495/200637
E-mail: lydie-ivo@telenet.be
S+P Meermans Bart, Genitsstraat 41, 3670 Meeuwen Tel: 011/667901
E-mail: meermansvaes@telenet.be GSM: 0496/863200
I+VT Zie Secretaris
L Buurthuis Ellikom, Weg naar Ellikom 243, 3670 Meeuwen-Ellikom Tel: 011/635101

LK084 TTC CENTRUM HASSELT (4)
V Lampers Ronald, Pietelbeekstraat 44, 3500 Hasselt Tel: 011/222611
E-mail: ronald.lampers@skynet.be GSM: 0470/970866
S+EP Christiaens Roger, G. Mercatorlaan 21, 3500 Hasselt Tel: 011/228613
E-mail: roger_christiaens@skynet.be GSM: 0473/516538
P Thoelen Kristof, Russelbeekstraat 6, 3590 Diepenbeek Tel: 011/324734
E-mail: k_thoelen@hotmail.com GSM: 0472/481854
I Peeters Wim GSM: 0486/511658
E-mail: wim1651@gmail.com
J+R+Ve+VT Zie Secretaris
W www.ttccentrum.be
L TTC Centrum, Singelbeekstraat 185, 3500 Hasselt Tel: 011/283475

LK085 TTC MATTEC MAASMECHELEN (4)
V Winten Peter, Oude Baan 462, 3630 Maasmechelen Tel: 089/772210
E-mail: peter.winten@skynet.be GSM: 0499/306411
S Donders Sven, Eikenlaan 31, 3600 Genk Tel: 089/205404
E-mail: don-sv@hotmail.com GSM: 0494/807128
P+EP Hermans Dirk, Sledderlo 68, 3600 Genk Tel: 089/270100
E-mail: hermans.dirk@hotmail.com GSM: 0497/835585
I+VT Haesen Pieter Tel: 089/207994
E-mail: standardfan099@hotmail.com GSM: 0479/628693
W www.ttcmattec.be
L Vrije Basisschool, St.-Jorisstraat 11, 3630 Maasmechelen

LK086 TTC DILSEN (8)
V Coenen Marc, Borreshoefstraat 15, 3650 Dilsen-Stokkem Tel: 089/793638
S+EP Bayen Erik, Breeërweg 22, 3665 As GSM: 0496/551714
E-mail: erik.bayen@gmail.com
P Westhovens Bertie, Heirbaan 26, 3650 Dilsen-Stokkem GSM: 0474/937394
E-mail: albert.westhovens@telenet.be
I Vreven Frank Tel: 089/758842
E-mail: ttcdilsen@gmail.com GSM: 0476/827955
VT Zie Penningmeester
W www.ttcdilsen.be
F www.facebook.com/ttc dilsen
L Sporthal "De Vrietsel", Groenstraat 20, 3650 Dilsen-Stokkem

LK087 TTC BOCHOLT (6)
V+EP Steensels Raf, Haagstraat 10, 3950 Bocholt GSM: 0474/776851
E-mail: raf.steensels@gmail.com
S+P Geusens Stefan, Reppelerweg 30A3, 3950 Bocholt GSM: 0485/307103
E-mail: sgeusens@gmail.com
I+VT Zie Voorzitter
L Turnzaal Basisschool, Mathijsplein 2, 3950 Bocholt

LK089 TTC HECHTEL-EKSEL (12)
V Beliën Mathieu, Berkenlaan 28, 3940 Hechtel-Eksel Tel: 011/731565
E-mail: thieu.belien@skynet.be GSM: 0477/722120
S+EP Carna Johan, Drossaard-Clercxstraat 10, 3940 Hechtel-Eksel Tel: 011/733703
E-mail: ttchechteleksel@gmail.com GSM: 0478/834395
P Van Gerven Ben, Torenstraat 21, 3940 Hechtel-Eksel GSM: 0476/278256
E-mail: ben.van.gerven@telenet.be
I Zie Voorzitter
R Kuppens Jean GSM: 0477/327375
E-mail: jeankuppens@gmail.com
VT Zie Secretaris
L Gemeentelijke Sporthal, Dennenstraat 8, 3941 Hechtel-Eksel Tel: 011/733922
Hoofdingang 0478/834395 (Secret)

LK092 TTC SINT TRUIDEN (6)
V Moyaerts Nico, Halmaal-Dorp 21, 3800 St.Truiden GSM: 0495/519986
E-mail: nico@moyaerts.be
S+EP Loos Steven, Nonnemielenseweg 14, 3803 Gorsem GSM: 0484/961656
E-mail: steven.loos@telenet.be
P Goossens Jos, Lenaertsstraat 41, 3800 St.Truiden Tel: 011/691360
E-mail: josgoossens01@pandora.be GSM: 0475/336497
I+J+Ve Zie Voorzitter
VT Zie Penningmeester
W www.ttcsinttruiden.be
L Sporthal KTA, Jodenstraat z/n, 3800 St.Truiden Tel: 011/691830

LK093 TTV MALPERTUUS (9)
V+EP Hertogs Wilfried, Waterleliestraat 45, 3500 Hasselt Tel: 011/212161
E-mail: wilfried.hertogs@telenet.be GSM: 0478/609688
S+P Hertogs Marcel, Waterleliestraat 45, 3500 Hasselt Tel: 011/212161
E-mail: marcel.hertogs@telenet.be GSM: 0494/226572
I Hertogs Wilfried Tel: 011/212161
GSM: 0478/609688
J Groseli Marc Tel: 089/350379
R De Wolf Jan Tel: 011/232631
E-mail: dewolfvos@skynet.be GSM: 0495/575554
VT Severy Marcel Tel: 011/255216
E-mail: marcel.severy@telenet.be
W www.ttvmalpertuus.be
L Recreatie Sportzaal Malpertuus, Vossenbergstraat 52A, 3500 Hasselt Tel: 011/210747

LK100 TTC ALKEN (8)
V Gelan Annouk, Langenakker 43 C, 3830 Wellen Tel: 011/745962
E-mail: anouk@ruggiero.be GSM: 0486/883365
S+EP Robeyns Benny, Nieuwsstraat 8, 3832 Wellen-Ulbeek Tel: 012/741630
E-mail: info@acc-robeyns.be GSM: 0468/233143
P Champagne Luc, Djef Antenstraat 70, 3500 Hasselt Tel: 011/272766
E-mail: luc.champagne48@gmail.com GSM: 0468/185240
I+Ve+VT Zie Secretaris
J Zie Penningmeester
R Maryns Filip Tel: 011/593206
E-mail: filmar@gmail.com GSM: 0785/473554
W www2.ttcalken.be
L t ABC Sporthal, Rijdreef 30, 3570 Alken Tel: 012/741630

LK103 TTC TAMARA HOESELT. VZW (10)
V Mombeek Marcel, Hernerweg 78, 3730 Hoeselt Tel: 012/238124
E-mail: marcel.mombeek.hern@telenet.be GSM: 0476/681168
S+EP Bal Jan, De Bormanlaan 43, 3730 Hoeselt Tel: 089/503549
E-mail: jan.bal@telenet.be GSM: 0476/729202
P Valkeneers Marc, Gulmerstraat 6, 3721 Vliermaalroot GSM: 0474/455861
E-mail: marc.valkeneers10@telenet.be
I Vanoppen Rudy GSM: 0473/596366
E-mail: rudyvanoppen@gmail.com
Id Wijnen Guido Tel: 089/417282
E-mail: wijnen.guido@scarlet.be GSM: 0496/137434
J Geudens Gert GSM: 0478/230515
E-mail: gert.geudens@telenet.be
R Stouten Jef Tel: 089/491897
E-mail: jefstouten@telenet.be GSM: 0470/042060
VT Zie Secretaris
W www.ttchoeselt.be
F www.facebook.com/ttctamarahoeselt.vzw
L Tamara, Catsbeekstraat 20, 3730 Hoeselt Tel: 089/501500

LK105 TTC STOKROOIE (4)
V Cuppens Filip, De Gaer 46, 3510 Spalbeek Tel: 011/754451
E-mail: filip.cuppens@telenet.be GSM: 0498/779916
S Vanhex Martine, Beuzestraat 11, 3511 Stokrooie Tel: 011/352709
E-mail: ttc.stokrooie@hotmail.com GSM: 0479/281940
P Wouters Heidi, Valeriaanstraat 81, 3512 Stevoort GSM: 0496/102644
E-mail: heidi.wouters2@telenet.be
EP+I Smeers Elke GSM: 0496/604511
E-mail: ttc.stokrooie@hotmail.com
R Xantippe Viviane GSM: 0474/692211
E-mail: vivxantippe@telenet.be
L TTC Stokrooie, St.-Amandusstraat 30, 3511 Hasselt-Stokrooie GSM: 0496604511
Ingang bevindt zich achter de kleuterschool

LK109 TTV NEERPELT (4)
V Brebels André, Dwarsstraat 9, 3910 Neerpelt Tel: 011/645058
E-mail: andre.brebels@skynet.be GSM: 0477/198324
S+EP Custers Jhon, Hoolsterberg 53, 2490 Balen Tel: 014/425957
E-mail: jhon.custers@telenet.be GSM: 0472/268875
P Schurmans Bernard, Hayenhoek 85, 3910 Neerpelt Tel: 011/647072
E-mail: schurmans.b@telenet.be GSM: 0498/314319
I+VT Zie Secretaris
W www.ttvneerpelt.be
L Buurthuis Damsheide, Holenweg 2, 3910 Neerpelt Tel: 011/644943

LK110 TTC MOLENBEERSEL (4)
V Deben Yolanda, Schurenbeemdstraat 5A, 3640 Kinrooi Tel: 089/702770
E-mail: yolanda.deben@skynet.be GSM: 0473/283134
S Janssen Theo, Smeetsstraat 59, 3640 Kinrooi Tel: 089/701463
E-mail: tei.janssen@skynet.be
P+EP Baens Paul, Makkestraat 13, 3640 Kinrooi Tel: 089/701508
E-mail: paul.baens@telenet.be GSM: 0472/848597
I+J+VT Zie Penningmeester
W www.ttcmolenbeersel.be/
L In de Vlas, Truyenstraat 20/c, 3640 Kinrooi-Molenbeersel

LK111 TTC DIEPENBEEK (8)
V Geraerts Robert, Kukkelbosstraat 102, 3590 Diepenbeek Tel: 011/322593
S+EP Colemont Guido, Kabergheidestraat 39, 3590 Diepenbeek Tel: 011/720721
E-mail: guido.colemont@pandora.be
P Grosemans Jos, Lutselusstraat 26, 3590 Diepenbeek Tel: 011/323890
I+J+R+Ve Zie Penningmeester
VT Zie Secretaris
W //sites.google.com/site/ttcdiepenbeek/
L Sportcentrum Demerstrand, Stationsstraat z/n, 3590 Diepenbeek Tel: 011/322947

LK115 TTC FAIRPLAY PEER (4)
V Jannis Raf, Vlasrootweg 15, 3990 Peer Tel: 011/611240
E-mail: raf.jannis@telenet.be GSM: 0495/591564
S+EP Pholien Ruben, Dorpsstraat 40, 3294 Molenstede GSM: 0494/945475
E-mail: ruben.pholien@gmail.com
P Boonen Niels, Lindedorp 67, 3990 Peer Tel: 011/634721
E-mail: nielsboonen@hotmail.com GSM: 0494/306813
I+VT Zie Penningmeester
J Zie Voorzitter
W www.ttcfairplaypeer.be
F www.facebook.com/ttcfairplaypeer
L Sporthal basisschool 'de mAgneet', Albertus Morrenstraat 6, 3990 Peer GSM: 0495/591564
Sporthal in de basisschool, niet de grote sporthal.

LK117 TTC VOEREN (4)
V+EP Vroonen Evi, Sint-Martensstraat 10, 3790 Voeren Tel: 04/3810962
E-mail: ttc.voeren@gmail.com GSM: 0478/726045
S+P Verlinden Carla, Sint-Martensstraat 10, 3790 Voeren Tel: 04/3810962
E-mail: carla.verlinden@gmail.com GSM: 0477/429902
VT Zie Secretaris
L VCCV Het Paviljoen, Kwinten 3, 3790 Voeren GSM: 0497/425479