Leden - sterktelijsten

Index Voornaam Naam Klassement
4 FILIP CLUYTS B0
4 YVES GOYENS B0
4 JAN POEL B0
4 WARD POEL B0
6 MAXIM JANIK B2
6 VINCENT SMETS B2
14 ERIK AGAMYAN B4
14 KIM BAKKERS B4
14 NICK BLOKKEN B4
14 THIJS CROMBEEN B4
14 JERZY JANIK B4
14 EDWIN POEL B4
14 LUC SEGERS B4
14 BRUNO VAN DAMME B4
16 FABER PENNINGS B6
16 JURGEN TREKELS B6
20 LAURENT DROOGMANS C0
20 NATALJA OCHOURKO C0
20 LIES POEL C0
20 KLAAS SURMONT C0
23 JURGEN KIEKEPOOS C2
23 FLORIS SURMONT C2
23 TOM VERTOMMEN C2
26 BRITT BUEKERS C4
26 NEO COLEBUNDERS C4
26 LIES VAN DER GOTEN C4
28 TOM GELADé C6
28 JASPER SURMONT C6
28 HELENA VERMEERSCH C6
31 VICTOR BOLLEN D0
31 BENJAMIN CEUSTERMANS D0
31 JONAS VANGRIEKEN D0
32 RUBEN BURVENICH D2
35 JARDY MANTELS D4
35 LOTTE RASKIN D4
35 PEPIJN SURMONT D4
38 NICOLE BUNTINX D6
38 KRIS PEETERSEM D6
38 JOS REYNDERS D6
43 RUBEN KINNART E0
43 GEOFFREY KUHLMANN E0
43 BERT PLESSERS E0
43 MARCEL PLESSERS E0
43 EDDY PUT E0
56 LOHREN BALLINGS E2
56 JOS BRAEKEN E2
56 NICO COEMANS E2
56 PETER GOVAERTS E2
56 EDDY JACQMOTTE E2
56 TOM JANSEN E2
56 LUNE KIEKEPOOS E2
56 SENNE KIEKEPOOS E2
56 PATRICK PEETERSEM E2
56 LARA PENNINGS E2
56 LUC PLUYMERS E2
56 JAN VRANKEN E2
56 MARIO WEHENKEL E2
64 FRANK BURVENICH E4
64 DANNY CEUSTERMANS E4
64 KAREL MANGELSCHOTS E4
64 NICK SWINNEN E4
64 NIELS SWINNEN E4
64 ARTHUR VAN DUFFEL E4
64 STAN VAN GILS E4
64 THOMAS VERTOMMEN E4
83 ANN ABRAMS E6
83 DIEDERICH AERTS E6
83 DYLAN BIESMANS E6
83 ROOS BOLLEN E6
83 MARJON BRAEKEN E6
83 LUC BUKKERS E6
83 LUTGARDE CLAES E6
83 MARK COEMANS E6
83 ELIAS DOYEN E6
83 LIEZE DOYEN E6
83 ROGER ENGELEN E6
83 KAREL GEURTS E6
83 MILAN GIJBELS E6
83 JEFFREY KEPPENS E6
83 ELISE KINNART E6
83 GEERT MANGELSCHOTS E6
83 MARTIJN MATHIJS E6
83 KRIS PENNINGS E6
83 BART PICHAL E6
83 RUDI PLUYMERS E6
83 GUY PORTERS E6
83 MARC PORTERS E6
83 STEVEN REYNDERS E6
83 JEFFREY SMETS E6
83 ROBBE VAN LIL E6
83 DIRK VANDENHOVE E6
83 EMMA VERMEERSCH E6
109 STANY BOITEN NG
109 KRIS BROUX NG
109 FRANK BUEKERS NG
109 ANDRé CARMANS NG
109 CASPER CELIS NG
109 EPPO CLAESSENS NG
109 LOUIS COEMANS NG
109 TOM COLEBUNDERS NG
109 YARNE GEBOORS NG
109 LODE GELADé NG
109 HAYDEN GONNISSEN NG
109 ARAS GRYSON NG
109 BAS JANS NG
109 FINN KEPPENS NG
109 SEM KEPPENS NG
109 TIM LUWEL NG
109 LARS MATHIJS NG
109 FREDDY MENTEN NG
109 GEORGES MORREN NG
109 NICOLAS PAULISSEN NG
109 ADRIEN REMIENCE NG
109 MAURICE REMIENCE NG
109 TOBE REYNDERS NG
109 LOUIS RYMEN NG
109 JESTEN SEVERS NG
109 JOS SMETS NG
109 NAND SMETS NG
109 WOUT VAN DEN BROECK NG
109 BEN VAN HOREBEEK NG
109 DIRK VAN ROY NG
109 RUDI VANSTRAELEN NG
109 SETH WINDMOLDERS NG

Index Voornaam Naam Klassement
1 KIM BAKKERS B0
3 NATALJA OCHOURKO B2
3 LIES POEL B2
4 BRITT BUEKERS B4
6 LIES VAN DER GOTEN B6
6 HELENA VERMEERSCH B6
7 EWA JANIK C2
7 LOTTE RASKIN C2
8 LARA PENNINGS C4
9 NICOLE BUNTINX C6
9 EMMA VERMEERSCH C6
10 LOHREN BALLINGS D0
11 LUNE KIEKEPOOS D2
16 ANN ABRAMS D6
16 ROOS BOLLEN D6
16 MARJON BRAEKEN D6
16 LUTGARDE CLAES D6
16 LIEZE DOYEN D6
16 ELISE KINNART D6
26 ELLA 'S HEEREN NG
26 ISA CLAESSENS NG
26 NATHALIE CRETEN NG
26 LENTE DOYEN NG
26 CARINE ENGELEN NG
26 SABINE FIDDELAERS NG
26 MIEJA HAEX NG
26 EVI HENDRIX NG
26 FLOOR KNUTS NG
26 ELKE LANSSENS NG
26 NELE LANSSENS NG
26 AKIRA MOORTGAT NG
26 MAGDA REYNDERS NG
26 SONIA SCHROEYEN NG
26 JINTE SEVERS NG
26 BIRGIT WIJGAERTS NG

1. Preminiemen/miniemen        

2. Cadetten/Juniores/-21        

3. FROS jeugd

 

De vermelde klassementen zijn de nieuwe klassementen voor het seizoen 2017 - 2018

De indeling in leeftijdreeksen gebeurt volgens de nieuwe regel: men hanteert voortaan 01 januari als referentiedatum om over te gaan naar een volgende leeftijdsreeks. 

Dat geeft het volgende resultaat voor het seizoen 2017 - 2018

- Benjamins: geboren in 2010 en later
- Preminiemen: geboren in 2009 en 2008
- Minimenen; geboren in 2007 en 2006 
- Kadetten: geboren in 2005 en 2004
- Junioren: geboren in 2001, 2003 en 2002
- - 21: geboren tussen 1997 en 2000

 

Preminiemen   Miniemen

 

Lijst Cadetten - Juniors -  -21  Degenen die mogen deelnemen aan jeugdcompetitie   

 

Sterktelijst cadetten 2017 - 2018
             


FROS jeugd  

 

Voornaam Naam Klassement
JERZY JANIK B4
EDWIN POEL B4
LUC SEGERS B4
JURGEN TREKELS B6
LAURENT DROOGMANS C0
NATALJA OCHOURKO C0
JURGEN KIEKEPOOS C2
TOM VERTOMMEN C2
EWA JANIK D2
KRIS PEETERSEM D6
JOS REYNDERS D6
BERT PLESSERS E0
MARCEL PLESSERS E0
EDDY PUT E0
JOS BRAEKEN E2
NICO COEMANS E2
PETER GOVAERTS E2
EDDY JACQMOTTE E2
PATRICK PEETERSEM E2
LUC PLUYMERS E2
JAN VRANKEN E2
FRANK BURVENICH E4
DANNY CEUSTERMANS E4
ANN ABRAMS E6
LUC BUKKERS E6
LUTGARDE CLAES E6
MARK COEMANS E6
ROGER ENGELEN E6
KRIS PENNINGS E6
BART PICHAL E6
RUDI PLUYMERS E6
GUY PORTERS E6
MARC PORTERS E6
DIRK VANDENHOVE E6
STANY BOITEN NG
KRIS BROUX NG
FRANK BUEKERS NG
ANDRé CARMANS NG
LOUIS COEMANS NG
TOM COLEBUNDERS NG
NATHALIE CRETEN NG
CARINE ENGELEN NG
SABINE FIDDELAERS NG
LODE GELADé NG
MIEJA HAEX NG
EVI HENDRIX NG
FREDDY MENTEN NG
GEORGES MORREN NG
MAGDA REYNDERS NG
SONIA SCHROEYEN NG
JOS SMETS NG
RUDI VANSTRAELEN NG
BIRGIT WIJGAERTS NG

 

Deelnemers Vrijetijdscompetitie 2017 - 2018

Vrije Tijd 2017 2018
1 Peetersem Kris 511957 D6
2 Reynders Jos 507070 D6
3 Plessers Bert 516363 E0
4 Plessers  Marcel 507061 E0
5 Wehenkel Mario 507100 E0
6 Braeken Jos 514512 E2
7 Govaerts Peter 507878 E2
8 Jacqmotte Eddy 507045 E2
9 Jansen Tom 520779 E2
10 Peetersem Patrick 507060 E2
11 Put Eddy 507069 E2
12 Burvenich Frank 517992 E4
13 Ceustermans Danny 509896 E4
14 Coemans Nico 507033 E4
15 Pluymers Luc 523020 E4
16 Porters Marc 507068 E4
17 Vranken Jan 522140 E4
18 Claes Lutgarde 507028 E6
19 Engelen Roger 507037 E6
20 Pennings Kris 510718 E6
21 Pichal Bart 523406 E6
22 Pluymers rudi 523021 E6
23 Vandenhove Dirk 515287 E6
24 Buekers Frank 520780 NG
25 Van Roy Dirk 523408 NG
26 Vanstraelen Rudi 519427 NG