Logo TTC Schulen
TafeltennisSchulen

Week 2: Heren E, F en G verpletteren de tegenstanders

Onze heren A konden nu hun eerste match spelen en daarvoor trokken zij naar Astrid. Ward, Jan, Jamie en Pepijn kregen stevige tegenstand met 3 B0 en B2. Op papier waren de ploegen gelijk: dat beloofde spannend te worden. Onze start was prima: zowel Ward, Jan als Pepijn starten met een belle die ze met winst kunnen afsluiten: 1-3, dan heb je je start niet gemist en dat op verplaatsing.
Vervolgens won Jamie ook en zo konden we gaan rusten met een gelijke stand. In de tweede helft ging het minder goed. Enkel Pepijn speelde nog een belle en onze mannen wonnen geen match meer: 4-12 verlies. Hopelijk kunnen onze mannen volgende zaterdag met het thuisvoordeel en met steun van onze supporters langer stand houden tegen Logis.

Onze heren B trokken verder Wallonië in om het op te nemen tegen Excelsior. Wij speelden met Floris, Laurent, Jurgen en Senne. De tegenstander was alvast op papier veel sterker met 2 B2 en 2 B4.
Ook hier was de start veelbelovend met winst voor Senne terwijl Floris in een belle nipt onderuit ging. We gingen rusten met een 6-2 achterstand. In de tweede helft kon Jurgen ook een match meepikken en had nog kans tegen de andere B4, maar ging in de belle onderuit. 13-3 verlies en zo krijgen we de bevestiging dat derde nationale een sterke reeks is met heel wat B2-spelers.

Onze heren C en D namen het thuis op tegen Paal. Wij speelden met Victor, Steve, Stan en Robin.
De tegenstander woog heel wat zwaarder met 2 B6, C0 en C2. Wij kwamen direct 0-2 achter, maar Victor en Steven konden dit rechtzetten. Zelfde scenario in de twee volgende rondes: dus bleef het gelijk: 4-4. Na winst voor Robin werd het 5-5. Victor wint dan zijn derde partij: 6-6. Robin wint zijn tweede partij terwijl Stan een offday kende. 7-7 en alles was nog mogelijk, maar winst tegen B6 is niet vanzelfsprekend. Steve ging onderuit maar Victor zorgde met 4 op 4 voor terug een gelijkspel voor onze ploeg.

.De D-ploeg met Joris, Lohren, Jeffrey en Bert kregen eveneens een zwaardere tegenstander met 3 D0 en E0. Bert versloeg direct een D0 en Lohren volgde dat voorbeeld: 2-2. Maar dan liep de tegenstander toch uit tot 3-5. Jeffrey, Lohren en Joris wonnen hun match en zo hingen de bordjes terug gelijk: 6-6. Dan gingen Bert en Jeffrey de boot in: 6-8: in de laatste ronde won Joris in de belle maar Lohren verloor: 7-9: jammer.

Onze heren E met Frank, Arjen, Jos Braeken en Eddy Jacqmotte namen het op tegen Westerlo: de klassementen waren ongeveer gelijk: dat kon dus spannend worden. Dat bleek niet het geval: halfweg 8-0 en slechts één keer een belle. Onze spelers gingen op hun elan verder: Jos en Eddy speelden nog een belle, maar wonnen die ook: straffe winst met 16-0.

Onze F-ploeg met Finn, Raf, Nicolas en Liam trok naar Stokrooie waar zij E4 en 3 E6 tegen kregen.
Ook hier ging het erg vlot: in de eerste helft verloor Finn een belle met 12-10: zo werd het 1-7.
Onze spelers gingen op hun elan verder en wonnen vlotjes met 1-15.

Onze G-ploeg trok naar Leopoldsburg met Tobe, Guido, Bart en Jos – buiten Tobe een ploeg met vrijetijdsspelers. Onze E6-spelers kregen 2 E6 en 2 NG tegen. Tobe en Jos zorgen direct voor de kloof: 0-2. In de eerste helft verliest enkel Bart zodat we gaan rusten met 2-6. In de tweede helft is er enkel een verliesmatch voor Tobe en Jos. Guido wint 4 op 4. Met 4-12 een stevige zegen.

Onze jeugd was vrij deze week.

Week 3: Heren A winnen eerste thuismatch na een thriller
Week 1: TTC Schulen neemt een valse start