Huldiging van onze kampioenen!

In coronatijden was het onmogelijk om onze kampioenen te huldigen en dus hebben we de eerste match maar aangegrepen om onze kampioenen even in de bloemetjes te zetten.
Uitschieter hierin was Thomas Vertommen die door TTLK terecht werd verkozen tot jeugdspeler van het jaar.

Om alles nog eens op te frissen: hierbij een overzicht van onze kampioenen en hun prestaties. Meestal gaat het over provinciale titels en indien het over iets anders gaat, wordt het vermeld. .

Thomas Vertommen
- Goud met Jamie Eling (Bilzen) in dubbel jongens preminiemen
- Vlaamse kampioenschappen: Zilver in het enkelspel jongens preminiemen
- Belgisch kampioen samen met Jamie Eling (Bilzen) in het dubbel jongens preminiemen
- Zilver in het Belgisch kampioenschap enkelspel bij de jongens preminiemen
- 2° in de einduitslag van het Vlaams jeugdcriterium
- JEUGDSPELER van het jaar in Limburg

Senne Kiekepoos
- Goud met Michiel NIjst (Hasselt) in dubbel jongens miniemen
- Goud met Gregoor Gitte (Hoeselt) in het dubbel gemengd bij de miniemen
- Winnaar TOP klassementen in de D-reeks
- Winnaar top jeugd: jongens miniemen

Britt Buekers
- Goud in enkelspel meisjes Juniores
- Goud met Mathias Vanvinckenroye (Hoeselt) in gemengd dubbel juniores
- Winnaar top jeugd: meisjes juniores

Buntinx Nicole
- Goud met Lune Kiekepoos in dubbel meisjes juniores
- Goud met Leen Cardinaels (Lipalet) in dubbel dames C
- BRONS op Belgisch kampioenschap dubbel dames C met Leen Cardinaels (Lipalet)

Pepijn Surmont
- Goud in gemengd dubbel cadetten met Lohren Ballings
- Belgisch kampioenschap gemengd cadetten met Lohren: BRONS

Ballings Lohren
- Goud in gemengd dubbel cadetten met Pepijn Surmont
- Winnaar top jeugd: meisjes cadetten
- Belgisch kampioenschap gemengd cadetten met Pepijn: BRONS
- Belgisch kampîoenschap dubbel meisjes cadetten: BRONS
- BRONS op Belgisch kampioenschap dubbel dames C met Lune

Lune Kiekepoos
- Goud met Nicole Buntinx in dubbel meisjes juniores
- BRONS op Belgisch kampioenschap dubbel dames C met Lohren

Prestaties per ploeg

Dames B spelen kampioen in landelijke en stijgen bijgevolg naar Dames 2° nationale.
Hebben hiervoor gezorgd: Nicole Buntinx, Lune Kiekepoos, Lohren Ballings en Roos Bollen.